Lietuvos Respublikos Prezidentė

Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis

Prezidentūroje – istoriniai Lietuvos įvykiai menininkų akimis

2009-12-31

Naujieji, 2010 metai Prezidentūroje prasidės Nacionalinės premijos laureato dailininko Šarūno Saukos Lietuvos vardo tūkstantmečiui skirto paveikslo pristatymu ir diskusija tema „Istorija šiuolaikiniame mene“. Filosofės Jūratės Baranovos vedamoje diskusijoje dalyvaus dailininkas Šarūnas Sauka, rašytojas Sigitas Parulskis ir kompozitorius Mindaugas Urbaitis.

Sukčiavimu kaltinamas mamas siūloma įtraukti į asmenų, kuriems gali būti taikomos švelnesnės bausmės, sąrašą

2009-12-31

Prezidentė Dalia Grybauskaitė grąžino Seimui pakartotinai svarstyti Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 38, 47, 182 ir 190 straipsnių pakeitimo įstatymą, kuriuo siūlyta švelninti baudžiamąją atsakomybę už turtinius nusikaltimus.

Aukščiausiasis Teismas turi tapti teisingumo garantu

2009-12-28

"Iš Lietuvos Aukščiausiojo Teismo tikiuosi ne tik kvalifikuoto sudėtingiausių bylų nagrinėjimo, bet ir aktyvesnio vaidmens tobulinant teismų sistemą, formuojant vieningą teismų praktiką, užtikrinant visų šalies teisėjų profesionalumą ir nepriekaištingą reputaciją. Aukščiausiasis Teismas negali būti abejingas ir pasyvus teismų veiklos stebėtojas, jis turi tapti teisingumo garantu kiekvienam teisingumo ieškančiam žmogui", - sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė, apsilankiusi Lietuvos Aukščiausiajame Teisme.

Prezidentė darbą baigiančiam VSD vadovui padėkojo už tarnybą

2009-12-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė iš Valstybės saugumo departamento direktoriaus pareigų atsistatydinusį Povilą Malakauską.

Prezidentūroje vyko kalėdinis koncertas

2009-12-27

Sekmadienį Prezidentūros Kolonų salėje vyko folkloro popietė "Atvažiavo Kalėdos". Koncertavo Didžiosios Britanijos Londono lietuvių folkloro ansamblis „Saduto" (ansamblio vadovė Ligita Paulauskaitė), smagių muzikantų šeimyna - Arvydas, Gaila ir Elenutė Kirdos.

Patobulinta teisėjų atrankos ir vertinimo tvarka paspartins permainas teismuose

2009-12-23

Įsigaliojus Prezidentūros ir Seimo bendromis jėgomis parengtoms Teismų įstatymo pataisoms bei Respublikos Prezidentei pasirašius dekretą, kuriuo nustatyta nauja Teisėjų atrankos skelbimo ir organizavimo tvarka, žengtas dar vienas žingsnis tobulinant teisėjų atrankos procedūras.

Lietuvos Prezidentė pasveikino Japonijos imperatorių Nacionalinės šventės proga

2009-12-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Japonijos imperatorių Akihito nacionalinės šventės - Jo Imperatoriškosios Didenybės Gimtadienio proga. Sveikinimo laiške valstybės vadovė teigia, kad simboliška, jog imperatoriaus Akihito valdymo pradžia Japonijoje beveik sutapo su Lietuvos nepriklausomybės atgavimu. Pastaruosius dvidešimt metų, pasak Prezidentės, Lietuva ir Japonija vis geriau pažino viena kitą, o bendradarbiavimas įgavo vis naujų formų.

CŽV kalėjimo istorija – Lietuvos politinės brandos išbandymas

2009-12-22

Įvertinusi LR Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto atlikto parlamentinio tyrimo dėl galimo JAV Centrinės žvalgybos valdybos (CŽV) kalėjimo Lietuvoje išvadas, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pabrėžė, kad „Lietuva negali tapti grupelės žmonių, užsižaidusių valdžia, įkaite."

Patikslinta Prezidentės darbotvarkė

2009-12-22

Informuojame, kad šiandien, gruodžio 22d., turėjęs įvykti Prezidentės apsilankymas parodoje "Liublino unija ir jos epocha Jano Mateikos kūryboje" atidedamas.

Betliejaus taikos ugnis atkeliavo ir į Prezidentūrą

2009-12-21

,,Betliejaus žvakės liepsnelė moko mus neužmiršti vieniems kitų. Prisiminkime visus, kurie sutiks šias šventes liūdni ar vieniši. Tikiu, kad kiekvienas, parsinešęs Betliejaus šviesos spindulėlį, sušildys ir pripildys jaukumu savo namus, apgobs artimuosius meile ir dėmesiu. Padėkime šalia esantiems ir pamažu sušildykime visą kraštą", - sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė, priimdama Betliejaus taikos ugnelę atnešusius skautų organizacijos Lietuvoje narius.

Informacija atnaujinta 2017.12.27 12:53