Lietuvos Respublikos Prezidentė

Tikėjimas teisingumu mus telkia vienybei

2011-07-31

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Medininkų tragedijos 20-ųjų metinių minėjime. Prezidentė pabrėžė, jog žudynėmis Medininkuose ir Sausio 13 - ąją siekta įbauginti tautą, priversti suabejoti ir atsisakyti laisvės, tačiau tai dar labiau sutelkė ir užgrūdino Lietuvos žmones. „Laisvė nebuvo dovanota, ją apgynėme savo krauju", - sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Teisėjo priesaika - įsipareigojimas ginti žmogaus teises

2011-07-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą dėl apylinkių teismų teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas.

Prieš 20 metų pasirašyta Lietuvos ir Rusijos sutartis - įpareigojimas abiems šalims

2011-07-29

Minint 20-ąsias Lietuvos ir Rusijos tarpvalstybinių santykių pagrindų sutarties pasirašymo metines Prezidentė Dalia Grybauskaitė laišku pasveikino Rusijos Federacijos Prezidentą Dmitrijų Medvedevą. Šalies vadovės teigimu, 1991 m. liepos 29 d. Lietuvos Respublikos Aukščiausios Tarybos Pirmininko Vytauto Landsbergio ir RTFSR Prezidento Boriso Jelcino pasirašyta sutartimi pripažinta nepriklausoma demokratinė Lietuvos valstybė ir įpareigota kurti dvišalius Lietuvos ir Rusijos santykius, vadovaujantis draugystės, geros kaimynystės, lygiateisiškumo ir abipusės naudos...

Prezidentė priėmė Hondūro ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2011-07-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Hondūro ambasadoriaus Hernano Antonio Bermudezo skiriamuosius raštus. Prezidentė pabrėžė, kad Lietuvos ir Hondūro santykiai užmegzti vos prieš keletą metų, todėl šiuo metu svarbiausia yra plėsti ir stiprinti abiejų šalių ryšius įvairiose srityse.

Atleistas VSD generalinio direktoriaus pavaduotojas

2011-07-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Valstybė saugumo departamento generalinio direktoriaus G. Grinos teikimu, pasirašė dekretą, kuriuo patenkino VSD generalinio direktoriaus pavaduotojo Andriaus Tekoriaus prašymą nuo rugsėjo 1d. atleisti jį iš pareigų dėl išėjimo į pensiją.

Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui prie NATO

2011-07-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui nuolatinėje atstovybėje prie NATO Kęstučiui Jankauskui. Prezidentės teigimu, kolektyvinės gynybos principo įgyvendinimas, pasirengimas atremti kylančias naujas grėsmes, siekis užtikrinti kibernetinį ir energetinį saugumą - vieni svarbiausių Lietuvos narystės NATO prioritetų.

Norvegijos tragedija neturi pasikartoti

2011-07-26

Pagerbdama tragedijos Norvegijoje aukas Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė šios šalies ambasados užuojautų knygoje. Lietuvos vadovė griežtai pasmerkė terorą Norvegijoje ir pabrėžė, jog nė viena valstybė, taip pat Lietuva, negali leisti ekstremistiniams judėjimams išvešėti, grasinti ir kelti pavojų žmonėms bei visuomenei.

Prezidentė tylos minute pagerbė tragedijos Norvegijoje aukas

2011-07-25

Klaipėdoje besilankanti Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su uostamiesčio radijo stoties „Laluna“ darbuotojais tylos minute pagerbė Norvegijoje tragiškai žuvusias aukas.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės sėkmė – vieninga komanda

2011-07-25

Prezidentė Dalia Grybauskaitė Klaipėdoje susitiko su Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjais ir treneriais, stebėjo treniruotę ir aptarė fizinį bei psichologinį žaidėjų pasiruošimą. Prezidentė teigė, kad pergalę lemia ne tik fizinis pasiruošimas - varžybų neįmanoma laimėti be stipraus komandinio ir pasiaukojančio žaidimo. „Kiekvienas atskirai esate stiprus ir talentingas, tačiau pergalėms reikia visų jūsų vieningų pastangų. Būti geriausiems - svarbu, tačiau dar svarbiau - pademonstruoti vienybę ir kovingą lietuvių būdą, kuriuo garsėjame nuo seno", - sakė šalies...

Prezidentė pareiškė užuojautą Norvegijos žmonėms

2011-07-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą Norvegijos Karaliui Haraldui V dėl daugybę žmonių gyvybių nusinešusio teroro proveržio šioje šalyje. Penktadienio popietę Osle nugriaudėjo stiprus sprogimas, vėliau pradėta šaudyti į beginklius jaunimo stovyklos dalyvius Utoja saloje.

Informacija atnaujinta 2017.12.27 12:53