Lietuvos Respublikos Prezidentė

Bylų vilkinimui pažaboti – Prezidentės pataisos

2012-02-29

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyva parengtos ir Seime registruojamos Baudžiamojo proceso kodekso pataisos, kuriomis siūloma suteikti teismams teisines priemones, leisiančias pažaboti baudžiamųjų bylų vilkinimą dėl kaltinamųjų ir jų gynėjų nedalyvavimo teismo posėdžiuose.

Lietuva pasaulį stebina talentų gausa

2012-02-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino pusantro šimto jaunųjų Lietuvos muzikų, 2011 m. tarptautiniuose konkursuose laimėjusių aukščiausius apdovanojimus, ir jų pedagogus. „Toks gausus čia susirinkusių laureatų būrys - tai patvirtinimas, kad esame teisingame kelyje. Kartu tai ir įrodymas, kokioje žemėje, turtingoje talentų, gyvename", - kalbėjo šalies vadovė.

Prezidentė susitiko su ESBO komisaru

2012-02-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvoje viešinčiu ESBO komisaru tautinių mažumų klausimais Knutu Volebeku. Susitikime aptarta Lietuvoje gyvenančių tautinių mažumų situacija, kitų šalių patirtis, ESBO vaidmuo skatinant visuomenės integracijos procesus. Tautinių mažumų klausimams svarstyti Lietuvoje įkurta Tautinių mažumų reikalų koordinavimo komisija bei nuolatinė Švietimo ministerijos ekspertų darbo grupė.

Atsakingi lyderiai sunkmetį pavertė galimybe verslui ir Lietuvai

2012-02-27

Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo savaitraščio „Veidas“ rengiamo konkurso „Metų vadovas 2011“ laureatų apdovanojimo ceremonijoje. „Yra metų metus vadovaujantys ir yra Metų vadovai. Pirmi džiaugiasi būdami, antri – veikdami. Šiandien sveikiname tuos, kurie poziciją pavertė galimybe savo komandai, verslui ir netgi Lietuvai. Metų vadovų sunkmetis negąsdina, jie visada siekia maksimumo. Kviečiu ir toliau būti atsakingais lyderiais versle ir visuomenėje. Būti ne tik vedliais į pelną, bet ir tiltais į glaudžiais ryšiais susijusią visuomenę“,...

Prezidentė sveikina sidabrą iškovojusią čiuožėją Agnę Sereikaitę

2012-02-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Agnę Sereikaitę, Melburne vykusiame pasaulio jaunimo greitojo čiuožimo čempionate iškovojusią sidabro medalį.

Sustiprinta teisėjų atranka leis atrinkti geriausius kandidatus

2012-02-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo keičiamas Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos darbo tvarkos aprašas. Nauja tvarka siekiama užtikrinti kokybiškesnę teisėjų atranką, padaryti ją aiškesnę, objektyvesnę bei pritraukti į atrankas daugiau kandidatų. Prezidentės įsitikinimu, patobulinta teisėjų atrankos sistema daug prisidės kuriant skaidresnę ir profesionalesnę teismų sistemą.

Prezidentė sveikina Estiją Nepriklausomybės dienos proga

2012-02-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Estijos Prezidentą Tomą Hendriką Ilvesą (Toomas Hendrik Ilves) ir visus šalies žmones Nepriklausomybės paskelbimo 94-ųjų metinių proga.

Prezidentė pasveikino Švedijos Karališkąją šeimą gimus princesės Viktorijos dukrai

2012-02-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Švedijos Karališkąją šeimą ir visus šalies žmones sosto įpėdinės Princesės Viktorijos pirmagimės dukters gimimo proga. Prezidentė Karališkajai šeimai palinkėjo meilės ir laimės, o visiems Švedijos žmonėms - visokeriopos sėkmės.

Knyga – tautos tobulėjimo kelias

2012-02-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė 13-ąją tarptautinę Vilniaus knygų mugę. Šalies vadovės teigimu, mugė su šūkiu „Atversk pasaulį“, subūrė visus, kuriems knyga – išminties lobynas. Knyga, pasak Prezidentės, atveria platesnį pasaulį, padeda pažinti žmones ir suartina tautas labiau nei bet kokios sutartys. Didžiausia regione tarptautinė Vilniaus knygų mugė šiemet yra ir Baltijos šalių knygų mugė.

Lietuvių literatūros sklaidai reikia Nacionalinės programos

2012-02-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė 13-osios Vilniaus knygų mugės išvakarėse susitiko su Lietuvos rašytojais, Rašytojų sąjungos, Meno kūrėjų asociacijos vadovais ir kultūros ministru. Susitikime aptartos lietuviškos knygos sklaidos problemos, teisinės kliūtys, su kuriomis susiduria lietuvių literatūros kūrėjai ir puoselėtojai, pagalbos kūrybiniam verslui galimybės.

Informacija atnaujinta 2017.12.27 12:53