Lietuvos Respublikos Prezidentė

Prezidentė pasveikino Nyderlandų Karalienę Nacionalinės šventės proga

2012-04-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų šalies žmonių vardu pasveikino Jos Didenybę Nyderlandų Karalienę Beatričę (Beatrix) Olandijos Nacionalinės šventės – Karalienės dienos – proga.

Mokslas ir kultūra suartina ir praturtina tautas

2012-04-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Kataro Emyro šeicho Hamad Bin Khalifa Al Thani žmonos Sheikha Mozah bint Nasser Al Missned įkurtame Kataro švietimo, mokslo ir bendruomenės vystymo fonde. Pagrindinis šio fondo tikslas - išsilavinusios visuomenės ugdymas ir nuo energetikos priklausomos Kataro ekonomikos perorientavimas prie žinių ekonomikos.

Energetika ir inovacijos – naujos galimybės Lietuvos ir Kataro ekonominiam bendradarbiavimui

2012-04-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Kataro premjeru ir užsienio reikalų ministru šeichu Hamad bin Jassem bin Jaber bin Muhammad Al-Thani. Susitikime kalbėta apie dvišalio bendradarbiavimo galimybes ekonomikos, energetikos, inovacijų ir aukštųjų technologijų srityse, pristatytas Lietuvoje statomas suskystintų dujų terminalas ir aptartos dujų tiekimo į Lietuvą galimybės.

Padėtas pagrindas Lietuvos ir Kataro ekonominiam bendradarbiavimui

2012-04-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Kataro vadovu šeichu Hamad Bin Khalifa Al Thani aptarė dvišalio bendradarbiavimo galimybes. Pirmąkart per 20 - metų su šia Arabijos pusiasalio šalimi ir didžiausia pasaulyje suskystintųjų dujų tiekėja užmegzti realūs ekonominio bendradarbiavimo santykiai.

Dujų tiekimo įvairovė garantuos energetinį saugumą ir konkurencines kainas

2012-04-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su darbo vizitu lankosi Katare. Prezidentė susitiko su Kataro Emyru šeichu Hamad Bin Khalifa Al Thani bei kitais jo šeimos nariais, vadovaujančiais šaliai. Tai – pirmas per 20 metų aukščiausio lygio dvišalis Lietuvos ir Kataro vadovų susitikimas. Kataras yra didžiausias gamtinių dujų tiekėjas pasaulyje. Susitikime kalbėta apie dvišalio bendradarbiavimo perspektyvas ekonomikos ir energetikos srityse.

Prezidentės vizitas Katare: pradėtos derybos dėl dujų tiekimo į Lietuvą

2012-04-29

Darbo vizito į Katarą išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dvišalio bendradarbiavimo energetikos sektoriuje ir dujų tiekimo į Lietuvą galimybes aptarė su Kataro energetikos ir pramonės ministru Mohammedu Bin Saleh Al Sada. Susitikime pristatytas Lietuvoje statomo suskystintų dujų terminalo projektas. Vėliau įvyko dvišalis Lietuvos energetikos ministro Arvydo Sekmoko susitikimas su Kataro energetikos ir pramonės ministru Mohammedu Bin Saleh Al Sada.

Prezidentė pradėjo vizitą Katare

2012-04-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pradėjo darbo vizitą Katare. Šalies vadovė susitiko su Kataro energetikos ir pramonės ministru Mohammed Bin Saleh Al Sada ir pristatė Lietuvoje statomą suskystintų dujų terminalą bei aptarė dujų tiekimo į Lietuvą klausimus. Lietuvos ir Kataro galimybes bendradarbiauti energetikos ir ekonomikos srityse Prezidentė aukščiausiu lygiu aptars su Kataro Emyru šeichu Hamadu Bin Khalifu Al Thani ir kitais šalies atstovais.

Lietuva turi efektyviau naudotis inovacijomis

2012-04-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apžiūrėjo Lietuvą išgarsinusio lazerio gamyklą „Ekspla". Vėliau su mokslininkais ir verslininkais aptarė problemas, su kuriomis susiduria pažangiųjų technologijų sektoriaus atstovai. „Lietuvoje sukurtos technologijos dalyvauja pasaulinėse medicinos, informacinių technologijų, energetikos ir net kosmoso programose. Tačiau pagal inovacijų panaudojimą praktikoje gerokai atsiliekame nuo kitų Europos Sąjungos valstybių. Lietuva turi didelį potencialą, kurį reikia panaudoti šalies ekonomikai vystyti ir naujas darbo vietas kurti."...

Keičiasi Teisėjų atrankos komisijos sudėtis

2012-04-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo pakeista Teisėjų atrankos komisijos sudėtis. Nauju Komisijos nariu paskirtas „Transparency International“ Lietuvos skyriaus direktorius Sergejus Muravjovas, o jos pirmininku tapo Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Psichiatrijos klinikos docentas dr. Eugenijus Laurinaitis.

Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininke siūloma S. Rudėnaitė

2012-04-24

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo kreipėsi į Teisėjų tarybą patarimo dėl Sigitos Rudėnaitės paskyrimo Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininke.

Informacija atnaujinta 2017.12.27 12:53