Lietuvos Respublikos Prezidentė

Prezidentė lankysis 760 metų jubiliejų mininčioje Klaipėdoje

2012-07-31

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, rugpjūčio 1 d., lankysis Klaipėdoje. Šalies vadovė dalyvaus ir sveikins klaipėdiečius iškilmingame Klaipėdos miesto 760 metų jubiliejaus minėjime, aplankys miesto pilies bei jūrų muziejus ir prie „Albatroso" paminklo Smiltynėje dalyvaus jūrininkų pagerbimo ceremonijoje.

Prezidentė pasveikino pirmąjį Lietuvos olimpinį aukso medalį Londone iškovojusią R.Meilutytę

2012-07-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino plaukikę Rūtą Meilutytę, Londono olimpinėse žaidynėse 100 m plaukimo krūtine rungtyje iškovojusią garbingą aukso medalį. „Tai - pirmasis Lietuvos sportininkų medalis šiose žaidynėse ir jį iškovojote Jūs, jauniausia visų laikų Lietuvos Olimpinės rinktinės narė! Visa Lietuva sulaikiusi kvapą stebėjo Jūsų pasirodymą žaidynėse nuo pat pirmųjų akimirkų. Savo pasiektu rezultatu Jūs nustebinote visą pasaulį ir, būdama tik 15-os metų, jau įėjote į olimpinio sporto istoriją. Olimpinis aukso medalis - didžiulis laimėjimas, o...

Prezidentė susitiko su JK Europos reikalų ministru

2012-07-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė vizito Londone metu susitiko su Jungtinės Karalystės Europos reikalų ministru Davidu Lidingtonu bei aptarė Lietuvos ir Jungtinės Karalystės bendradarbiavimą Europos Sąjungoje, Europos ekonominę situaciją ir derybas dėl naujosios 2014 -2021 m. ES finansinės perspektyvos.

Pirmasis olimpinis startas - gera pradžia

2012-07-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė stebėjo Lietuvos plaukiko Giedriaus Titenio startą kvalifikacinėse 100 metrų plaukimo varžybose, kuriose jis užėmė trečią vietą.„Tai pirmasis Lietuvos olimpiečio startas Londono olimpinėse varžybose. Tikiuosi, kad gera ir sėkminga pradžia varžybose atves į olimpinius laimėjimus. Linkiu Giedriui Titeniui ir visiems mūsų sportininkams sėkmės, stiprybės ir gražių pergalių", - sakė Prezidentė.

Kiekviena olimpiečių pergalė - visos Lietuvos pergalė

2012-07-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė olimpiniame kaimelyje aplankė mūsų šalies olimpiečius. Lietuvos olimpinės rinktinės vėliavnešiui Virginijui Aleknai įteikusi simbolinį diską ir perdavusi iš Lietuvos atvežtą deglą su simboline olimpine liepsna, šalies vadovė išvyko stebėti plaukiko Giedriaus Titenio starto kvalifikacinėse varžybose. "Tai olimpinė ugnis, kurią Lietuvos žmonės Jums nešė savo širdyse ir rankose. Šiame degle yra visų Lietuvos žmonių šiluma. Tikiu, kad tai padės jums kovoti ir laimėti", - perduodama deglą...

Pasaulio lyderiai sveikina olimpiadą

2012-07-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvauja 2012 - ųjų vasaros olimpinių žaidynių oficialiuose renginiuose. Šalies vadovė Karalienės Elžbietos II - osios kvietimu lankėsi žaidynių proga surengtame oficialiame priėmime Bekingemo rūmuose. Priėmimo metu Lietuvos vadovė bendravo su Karaliene Elžbieta II - aja ir karališkaja šeima, Jungtinės Karalystės premjeru Davidu Cameronu, naująjį Vokietijos Prezidentą Joachimą Gaucką pakvietė atvykti dvišalio vizito į Lietuvą.

Prezidentė Londone palaikys Lietuvos olimpiečius

2012-07-26

Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Londone palaikys Lietuvos olimpiečius. Šalies vadovė dalyvaus 2012 metų vasaros olimpinių žaidynių  atidarymo ceremonijoje, stebės plaukiko Giedriaus Titenio pasirodymą kvalifikacinėse 100 metrų plaukimo varžybose bei drauge su Lietuvos krepšinio gerbėjais žiūrės Lietuvos ir Argentinos vyrų rinktinių dvikovą olimpiniame krepšinio turnyre.

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl profesoriaus Vytauto Merkio mirties

2012-07-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl istoriko, Lietuvos mokslų akademijos nario profesoriaus habilituoto daktaro Vytauto Merkio. „Netekome garsaus Lietuvos istoriko, vieno žymiausių lietuviškos spaudos draudimo laikotarpio tyrinėtojų. Tarp svarbiausių jo knygų buvo darbai apie knygnešius ir draudžiamos lietuviškos spaudos kelią. Reikšmingi istoriko nuopelnai išliks jo mokinių prisiminimuose, Lietuvos istorijos puslapiuose. Reiškiu gilią užuojautą profesoriaus Vytauto Merkio artimiesiems, kolegoms ir visiems jį...

Pasaulinės žaidynės - impulsas regionui ir visai Lietuvai

2012-07-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Šiaulių regiono tarybos pirmininku, Šiaulių meru Justinu Sartausku ir 5-ųjų pasaulio TAFISA žaidynių organizatoriais. Susitikime aptartos pirmą kartą Lietuvoje, Šiaulių regione liepą surengtos pasaulinės TAFISA Sportas visiems žaidynės. Šalies vadovė pabrėžė, jog sėkmingai organizuotos tarptautinės netradicinių sporto šakų žaidynės, į Šiaulių kraštą pritraukusios tūkstančius dalyvių iš įvairių pasaulio šalių, yra svarbus renginys Šiaulių kraštui ir visai Lietuvai.

Prezidentė į Londoną veš „Lietuvos liepsną“

2012-07-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė perėmė simbolinę olimpinę ugnį, kurią šeštadienį Londone perduos Lietuvos olimpiečiams. Visą Lietuvą apkeliavusią ugnį Prezidentei įteikė projekto „Lietuvos liepsna" komanda. „Tikiu, kad ši liepsna, visą liepos mėnesį keliavusi per šalį, įžiebs pergalingą ugnį ne tik sportininkų, bet ir Lietuvos žmonių širdyse. Sveikinu olimpiečius ir parolimpiečius. Linkiu pergalių visur ir visada! Lietuvai reikia kovotojų ir laimėtojų", - sakė Prezidentė.

Informacija atnaujinta 2017.12.27 12:53