Lietuvos Respublikos Prezidentė

Prezidentė Rugsėjo 1-ąją lankysis Širvintose

2012-08-31

Rytoj, rugsėjo 1 dieną (šeštadienį), Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Širvintose dalyvaus bendroje visų rajono mokyklų Mokslo ir žinių dienos šventėje. Šalies vadovė su rajono mokiniais paskelbs 2012-2013 mokslo metų pradžią. Šventėje Prezidentė Širvintų rajono Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijai perduos mokiniams pavėžėti skirtą geltonąjį autobusą.

Prezidentė priėmė Laoso ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2012-08-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Laoso ambasadoriaus Khamvone Phanouvong skiriamuosius raštus. Prezidentės teigimu, Laosas lietuviams - dar menkai pažįstama šalis, todėl svarbu, kad ambasadorius Lietuvoje pristatytų savo valstybę ir jos galimybes. Viena tokių galimybių - Lietuvos ir Laoso bendradarbiavimas turizmo sektoriuje.

Prezidentės darbo susitikimuose – naujo politinio sezono prioritetai

2012-08-28

Prasidedant naujam politiniam sezonui ir artėjant Seimo rudens sesijai, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė svarbiausius darbus aptars su pagrindinių Seimo frakcijų vadovais. Šiandien įvyko Prezidentės darbo susitikimai su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų, Liberalų ir centro sąjungos bei „Tvarkos ir teisingumo" frakcijų vadovais.

B. Jelcinui – aukščiausias Lietuvos apdovanojimas

2012-08-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė buvusiam Rusijos Federacijos Prezidentui Borisui Jelcinui skirtą valstybinį apdovanojimą įteikė jo našlei Nainai Jelcinai. Borisas Jelcinas po mirties apdovanotas Vyčio Kryžiaus ordino Didžiuoju kryžiumi už asmeninį indėlį įtvirtinant Lietuvos valstybingumą ir plėtojant Lietuvos ir Rusijos Federacijos tarpvalstybinius santykius.

Prezidentė pasveikino Moldovos vadovą Nepriklausomybės dienos proga

2012-08-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Moldovos Respublikos Prezidentą Nicolae Timofti Nepriklausomybės dienos proga.

Aktyvi bendruomenė – stipri valstybė

2012-08-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo dviračių renginyje „Velomaratonas 2012" ir įteikė apdovanojimą vieningiausiai komandai. „Du kartus išaugusios dviračių mėgėjų gretos yra didelės ir aktyvios bendruomenės pavyzdys. Būdami veiklūs, stiprūs ir vieningi mes judame pirmyn. Aktyvios bendruomenės stiprina valstybę, todėl visada būkime susitelkę ir nugalėsime", - sakė Prezidentė.

Senieji amatai - gyvos istorijos pamokos

2012-08-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė sostinės Rotušės aikštėje šurmuliuojančioje istorinėje Šv. Baltramiejaus amatų mugėje. Jau ketvirtą kartą rengiamoje mugėje atgaivinti ir rekonstruoti Renesanso epochos miesto amatai, menai ir amatininkų cechų tradicijos. „Lietuviai nuo seno garsėjo darbštumu, amatais ir savo dirbinių kokybe. Atgaivinti ir puoselėjami senieji amatai ne tik prisideda prie paveldo išsaugojimo. Tai - gyvos pamokos miesto svečiams, turistams, jaunajai kartai, padedančios geriau pažinti ir įsivaizduoti šalies...

B.Jelcinui skirtas valstybinis apdovanojimas bus įteiktas jo našlei

2012-08-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį, rugpjūčio 27 d. 13 val. iškilmingos ceremonijos Prezidentūroje metu įteiks po mirties buvusiam Rusijos Federacijos Prezidentui Borisui Jelcinui skirtą Vyčio Kryžiaus ordino Didyjį kryžių. Valstybinis apdovanojimas bus įteiktas Prezidento našlei Nainai Jelcinai.

Prezidentė pasveikino Ukrainą su Nepriklausomybės diena

2012-08-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Ukrainos vadovą Viktorą Janukovyčių Nepriklausomybės dienos proga. „Nepriklausomybės paskelbimo minėjimas visada yra proga pažvelgti į nuveiktus darbus ir užsibrėžti ateities tikslus", - rašoma Prezidentės sveikinimo laiške.

Parolimpinėse žaidynėse sportininkus lydės Prezidentės dovanota vėliava

2012-08-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė į Londono Parolimpines žaidynes išvykstantiems Lietuvos sportininkams iškilmingai įteikė valstybės vėliavą. „Jūs esate antroji mūsų olimpiečių banga. Įteikiu Jums Lietuvos vėliavą, kaip Prezidento ir visos valstybės dovaną. Nešini valstybės vėliava laimėsite Jūs visi, nesvarbu, kokių rezultatų pasieksite. Jau vien tai, kad Lietuvos vėliava Londone bus Jūsų rankose, yra mūsų visų laimėjimas", - išlydėdama parolimpiečius sakė Prezidentė.

Informacija atnaujinta 2017.12.27 12:53