Lietuvos Respublikos Prezidentė

Prezidentūroje įžiebta pirmoji eglė ir paskelbtos „Knygų Kalėdos"

2012-11-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su būriu vaikų iš visos Lietuvos Prezidentūroje įžiebė pirmąją Kalėdų eglę ir paskelbė nacionalinės akcijos „Knygų Kalėdos" pradžią. „Knyga yra pats geriausias pasaulio ir žmonių pažinimo šaltinis. Ji mus moko svarbiausių dalykų - tiesos, draugystės ir ištikimybės. Todėl šiemet, rinkdamiesi kalėdines dovanas, nepamirškime knygos. Linkiu, kad knyga jus lydėtų visą gyvenimą" - sveikindama susirinkusius vaikus sakė šalies vadovė.

Visuomenės sveikata - iššūkis tarptautinei bendruomenei

2012-11-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos regiono biuro direktore Zsuzsanna Jakab ir aptarė neseniai priimtą PSO sveikatos strategiją „Sveikata 2020". Pamatinis Europos sveikatos politikos dokumentas ypač svarbus Lietuvai 2013 m. perimant pirmininkavimą ES.

Prezidentė su vaikais kūrė knygą

2012-11-29

Pasitinkant „Knygų Kalėdas", Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Prezidentūroje kartu su vaikais kūrė judančių vaizdų ritininę knygą. „Knyga yra tikras kūrybiškumo stebuklas. Mylėdami knygas mūsų vaikai augs protingi ir išradingi. Skatinkime vaikus kuo daugiau skaityti ir kurti", - sakė šalies vadovė.

Prezidentūroje bus įžiebta Kalėdų eglė ir vyks vaikų kūrybinės dirbtuvės

2012-11-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė šiandien 16.00 val. kartu su vaikais Prezidentūroje įžiebs pirmąją Kalėdų eglę ir paskelbs nacionalinės akcijos „Knygų Kalėdos" pradžią. Šalies vadovė ir vaikų laidų vedėjas Andrius Rakauskas-Gustavas ves mažųjų kodėlčių protų mūšį. „Knyga yra vertingiausia dovana. Ji - ir pasaulio, ir žmonių pažinimo šaltinis. Tad ir šiemet šalies mokykloms padovanokime knygų, kurių taip trūksta. Dovanokime vieni kitiems šviesą, kurią skleidžia knyga", - sakė šalies vadovė.

Prezidentė tęsia susitikimus su pateiktais kandidatais į ministrus

2012-11-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė tęsia darbinius susitikimus su pateiktais kandidatais į ministrus. Šalies vadovė 10.30 val. susitiks su pateiktu kandidatu į aplinkos ministrus Valentinu Mazuroniu, 11.30 val. su pateiktu kandidatu į teisingumo ministrus Juozu Bernatoniu.

Baltijos šalis vienija bendri tikslai

2012-11-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Raudondvario pilyje susitiko su Latvijos Prezidentu Andriu Bėrziniu ir Estijos Prezidentu Toomu Hendriku Ilvesu. „Svarbiausia, kad Lietuvą, Latviją ir Estiją sieja stipri politinė valia palaikyti viena kitą, bendradarbiauti ir kartu siekti bendrų, mūsų šalių žmonėms svarbių tikslų. Džiaugiuosi, kad Baltijos šalių tarpusavio palaikymas yra labai stiprus - tiek siekiant bendrų tikslų NATO, tiek dirbant kartu Europos Sąjungoje", - sakė Lietuvos Prezidentė.

Prezidentė pasveikino Albanijos vadovą nacionalinės šventės proga

2012-11-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Albanijos Respublikos Prezidentą Bujar Nishani nepriklausomos Albanijos valstybės įkūrimo metinių proga. „Džiaugiuosi, kad ši Jūsų šaliai ypatinga data sutampa ir su dvidešimtosiomis diplomatinių santykių tarp Lietuvos ir Albanijos atkūrimo metinėmis", - rašoma Prezidentės sveikinimo laiške.

Pažangus verslas padeda kurti šalies gerovę

2012-11-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo tradiciniuose „Žinių ekonomikos forumo" apdovanojimuose ir pasveikino konkurso „Žinių ekonomikos įmonė 2012" ir „Sėkmingiausia jauna aukštųjų technologijų įmonė 2012" nugalėtojus. „Žinios ir inovacijos yra vertingos tik tada, kai yra pritaikomos veikloje. Tikiuosi, kad šie apdovanojimai paskatins įmones ne tik rūpintis savo verslo sėkme, bet ir atkreipti dėmesį į daug platesnę misiją - visų Lietuvos žmonių švietimą ir pilietinės atsakomybės ugdymą", - ceremonijoje teigė šalies...

Prezidentė pradeda susitikimus su pateiktais kandidatais į ministrus

2012-11-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pradeda darbinius susitikimus su pateiktais kandidatais į ministrus. Šalies vadovė 9.30 val. susitiks su pateiktu kandidatu į susisiekimo ministrus Rimantu Sinkevičiumi, 13 val. su pateikta kandidate į ūkio ministres Birute Vėsaite, 14 val. su pateikta kandidate į socialinės apsaugos ir darbo ministres Loreta Graužiniene, 15 val. su pateikta kandidate į švietimo ir mokslo ministres Virginija Baltraitiene.

Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui prie UNESCO A.Gelūnui

2012-11-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui nuolatinėje atstovybėje prie UNESCO Arūnui Gelūnui. Pasak šalies vadovės, naujajam ambasadoriui UNESCO tenka atsakingas uždavinys reprezentuoti Lietuvą ir jos kultūrą visame pasaulyje.

Informacija atnaujinta 2017.12.27 12:53