Lietuvos Respublikos Prezidentė

Valstybės vadovei – beveik tūkstantis šventinių sveikinimų

2012-12-31

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė švenčių proga šiemet jau sulaukė beveik tūkstančio sveikinimų. Šalies vadovei šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga sveikinimus atsiuntė užsienio valstybių Prezidentai, Karaliai, valstybių Ministrai Pirmininkai, Europos Sąjungos institucijų vadovai, tarptautinių organizacijų vadovai, lietuvių bendruomenės bei piliečiai iš įvairių šalių.

Prezidentė pasirašė „Sodros“ ir Sveikatos draudimo biudžetų įstatymus

2012-12-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė 2013 metų Socialinio draudimo fondo („Sodros") ir Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžetų įstatymus. Šalies vadovės teigimu, nors „Sodros" biudžeto deficitas po truputį mažėja, būtina ir toliau dėti visas pastangas pajamoms ir išlaidoms subalansuoti. Pasak Prezidentės, reikia efektyviai spręsti nedarbo problemas ir imtis esminės pensijų reformos.

Prezidentė pasveikino „Globalios Lietuvos apdovanojimų“ laureatus

2012-12-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino „Globalios Lietuvos apdovanojimų" laureatus. Pirmą kartą mūsų šalyje vykstančioje apdovanojimų ceremonijoje buvo pagerbti Lietuvos mokslo, verslo, meno ir kultūros atstovai, jų profesiniai pasiekimai ir indėlis į šalies garsinimą.

Šalies vadovė pasirašė 2013 m. valstybės biudžetą

2012-12-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė 2013 metų valstybės biudžeto įstatymą. Šalies vadovės teigimu, patvirtintas kitų metų valstybės biudžetas atitinka atsakingos finansų politikos uždavinius. Lietuva turi toliau laikytis finansinės drausmės ir užtikrinti šalies stabilumą bei patikimumą tarptautinėse rinkose.

Prezidentė pasveikino menininką Joną Meką garbingo jubiliejaus proga

2012-12-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino vieną garsiausių lietuvių kilmės menininkų Joną Meką švenčiantį 90 metų jubiliejų.

Šalies vadovė pasveikino Japonijos Imperatorių

2012-12-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visos Lietuvos žmonių vardu pasveikino Japonijos Imperatorių Akihito gimtadienio ir šalies Nacionalinės šventės proga. Valstybės vadovė palinkėjo Imperatoriui ir jo šeimai laimės, džiaugsmingų akimirkų ir daug sveikatos, o Japonijai ir jos žmonėms - taikos, ramybės ir gerovės.

Prezidentūroje įžiebta Betliejaus taikos ugnis

2012-12-21

Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei Lietuvos skautų organizacijų atstovai įteikė Betliejaus taikos ugnį. Priimdama taiką, ramybę, meilę ir viltį simbolizuojančią ugnį šalies vadovė padėkojo skautų atstovams vykdantiems kilnią misiją. Pasak Prezidentės, šaliai reikalingi žmonės, kurių širdys atviros dalintis ir padėti kitiems.

Prezidentė susitiko su lietuvių mokiniais iš Baltarusijos

2012-12-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Baltarusijoje veikiančių Rimdžiūnų ir Pelesos lietuviškų mokyklų mokiniais ir mokytojais. Tai kasmetinis šalies vadovės susitikimas su Baltarusijoje gyvenančiais lietuvių vaikais. Šalies vadovė pasveikino mokinius su artėjančiomis šv. Kalėdomis ir palinkėjo visados išlikti tikrais lietuviais, saugoti ir gerbti savo kalbą, puoselėti lietuvišką kultūrą ir tradicijas.

Prezidentė inicijuoja vairavusio neblaivaus teisėjo atleidimą

2012-12-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kreipėsi į Teisėjų tarybą patarimo dėl Kauno apygardos teismo teisėjo Romualdo Lincevičiaus atleidimo iš pareigų.

Valstybės Prezidentė pasveikino išrinktąją Pietų Korėjos vadovę

2012-12-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino naujai išrinktąją Pietų Korėjos vadovę Park Geun-hye ir palinkėjo jai sėkmės atsakingose pareigose. Lietuvos vadovės teigimu, tai, kad Pietų Korėjai pirmą kartą šalies istorijoje vadovaus moteris, įrodo vis labiau stiprėjantį moterų lyderių vaidmenį pasaulyje. Vis daugiau pasaulio tautų joms patiki spręsti svarbiausius ekonomikos, politikos ir saugumo klausimus.

Informacija atnaujinta 2017.12.27 12:53