Lietuvos Respublikos Prezidentė

Prezidentė pareiškė užuojautą Filipinų vadovui dėl šimtus žmonių pražudžiusių potvynių

2011-12-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą Filipinų Respublikos Prezidentui Benigno S. Aquino III dėl tropinės audros sukeltos katastrofos, nusinešusios šimtus gyvybių ir be pastogės palikusios tūkstančius žmonių.

Knygomis ir gerumu dalinasi visa Lietuva

2011-12-19

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojama akcija „Knygų Kalėdos" pasklido po visą šalį. Prie akcijos prisijungė Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Jonavos, Jurbarko, Pasvalio, Ukmergės, Tauragės ir kitų miestų viešosios bibliotekos. Šalies gyventojai per pirmąsias akcijos savaites nupirko šimtus knygų, o užsienio šalių ambasados padeda praturtinti bibliotekas geriausiais savo šalių leidiniais.

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl Vaclavo Havelo mirties

2011-12-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą dėl buvusio Čekijos Prezidento ir garsaus disidento Vaclavo Havelo mirties.

Lietuvių kalba ir knyga vienija lietuvius visose šalyse

2011-12-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Baltarusijoje veikiančių lietuviškų Pelesos ir Rimdžiūnų mokyklų mokiniais bei jų mokytojais. Šalies vadovės teigimu, lietuvių bendruomenės ir mokyklos Baltarusijoje yra pagrindiniai lietuvybės centrai, saugojantys ir puoselėjantys savo kalbą, kultūrą bei papročius. 

Prezidentė pasveikino Kazachstano vadovą Nepriklausomybės metinių proga

2011-12-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Kazachstano Respublikos Prezidentą Nursultaną Nazarbajevą dvidešimtųjų Kazachstano Nepriklausomybės metinių proga. „Per dvidešimt nepriklausomybės metų Kazachstanas tarptautinėje bendruomenėje įsitvirtino kaip atsakingas, patikimas ir konstruktyvus partneris. Labai džiaugiuosi, kad per šiuos metus konstruktyviai plėtojosi ir dvišaliai Lietuvos bei Kazachstano santykiai", - rašoma Prezidentės sveikinimo laiške.

Lietuvos Prezidentė pasveikino naująją Šveicarijos vadovę

2011-12-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino naujai išrinktą Šveicarijos Konfederacijos Prezidentę Eveline Widmer-Schlumpf ir palinkėjo sėkmės einant svarbias bei atsakingas pareigas.

Liko viena diena atnaujinti Prezidentūros metinę akreditaciją

2011-12-15

Žiniasklaidos atstovams primename, kad 2011 metais išduota nuolatinė Prezidentūros akreditacija galioja iki 2011 metų gruodžio 31 dienos. Žurnalistai, pageidaujantys gauti arba atnaujinti nuolatinę akreditaciją, turi apsilankyti Lietuvos Respublikos Prezidentės interneto tinklapyje.

Prezidentė priėmė Indijos ambasadorės skiriamuosius raštus

2011-12-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Indijos Respublikos ambasadorės Monikos Kapil Mohta skiriamuosius raštus. Pasveikinusi naująją ambasadorę, Prezidentė pabrėžė, kad Lietuvos ir Indijos kultūrinis bendradarbiavimas jau dabar vyksta intensyviai, todėl reikia tuo pasinaudoti stiprinant ir ekonominius ryšius. Šalies vadovės teigimu, ypač svarbu skatinti Lietuvos ir Indijos prekybą ir investicinius projektus.

Profesionaliai valdomos gydymo įstaigos dirbs efektyviau

2011-12-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Sveikatos priežiūros įstaigų įstatymo pataisas, kuriomis nustatoma, kad ligoninių ir kitų sveikatos priežiūros įstaigų vadovai į darbą priimami viešo konkurso būdu penkerių metų kadencijai. „Pacientų gerovė, o ne siauri interesai turi būti svarbiausias gydymo įstaigų prioritetas. Vieša vadovų atranka ir aukšti profesiniai reikalavimai padės išjudinti sveikatos priežiūros sistemą iš ją apėmusio sąstingio ir užtikrins efektyvesnį gydymo įstaigų valdymą ", - pabrėžė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Bibliotekos tampa aktyvaus bendruomenės gyvenimo centrais

2011-12-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su vizitu lankėsi Birštono viešojoje bibliotekoje, susitiko su jos darbuotojais ir lankytojais. Šalies vadovės teigimu, šiuolaikinė, moderni biblioteka nebėra tik knygų saugykla ir skaitykla. Pasak Prezidentės, knygos, kompiuteriai bei internetas bibliotekose daugeliui tapo langu į pasaulį, informaciją padarė prieinamą kiekvienam.

Informacija atnaujinta 2017.12.27 12:53