Lietuvos Respublikos Prezidentė

Šalies vadovė pasveikino plaukikę R. Meilutytę su pergale

2012-12-13

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino plaukikę Rūtą Meilutytę Stambule (Turkija) vykusiame pasaulio plaukimo trumpame (25 metrų) baseine čempionate iškovojus auksą. „Miela Rūta, vėl nugalėjai ir pradžiuginai Lietuvą! Mes didžiuojamės Tavimi. Nuoširdžiai sveikinu tapus pasaulio čempione ir pagerinus Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionatų rekordus. Visa Lietuva palaikė Tave ir labai džiaugiasi šia įspūdinga pergale. Tegul šis laimėjimas įkvepia Tave dar didesniems siekiams", - sakoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė priėmė darbą baigusios Vyriausybės atsistatydinimą

2012-12-13

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė vadovaudamasi Konstitucija pasirašė dekretą, kuriuo priėmė Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus vadovaujamos Vyriausybės atsistatydinimą.

Europos vadovai svarstys priemones ekonominiam stabilumui užtikrinti

2012-12-13

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyko į Europos Vadovų Tarybos (EVT) posėdį, kuriame bus svarstomi klausimai dėl Europos Sąjungos plėtros, gynybos ir saugumo politikos bei aptariamos priemonės ilgalaikiam ekonominiam stabilumui užtikrinti. ES vadovai taip pat aptars pasiūlymus dėl efektyvesnės Europos Sąjungos ekonominės ir pinigų politikos bei griežtesnės bankų priežiūros.

Baigta formuoti Vyriausybė

2012-12-12

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą dėl Vyriausybės sudėties papildymo. Gavusi Ministro Pirmininko teikimą dėl socialinės apsaugos ir darbo bei švietimo ir mokslo ministrų kandidatūrų, vadovaudamasi LR Konstitucija, pasirašė dekretą ir paskyrė Algimantą Pabedinskienę socialinės apsaugos ir darbo ministre, o Dainių Pavalkį - švietimo ir mokslo ministru. Šiuo dekretu šešioliktosios vyriausybės formavimas baigtas.

Lietuvos vadovė vyksta į Europos Vadovų Tarybą

2012-12-12

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė gruodžio 13 - 14 dienomis dalyvaus Europos Vadovų Tarybos (EVT) posėdyje, kuriame bus priimami sprendimai dėl Europos Sąjungos plėtros, gynybos ir saugumo politikos bei aptariamos priemonės ilgalaikiam ekonominiam stabilumui užtikrinti. ES vadovai taip pat svarstys pasiūlymus dėl efektyvesnės Europos Sąjungos ekonominės ir pinigų politikos bei griežtesnės bankų priežiūros.

Ekonominis stabilumas – naujas iššūkis taikiai Europai

2012-12-10

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Europos valstybių lyderiais ir ES vadovais dalyvavo Norvegijos Ministro Pirmininko Jenso Stoltenbergo kviestiniuose pietuose Nobelio taikos premijos įteikimo proga. Valstybių vadovai aptarė Europos ekonominę padėtį bei Lietuvos ir ES ateičiai svarbius sprendimus.

Spręsti europietiškai – reiškia spręsti taikiai

2012-12-10

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Europos šalių lyderiais ir Europos Sąjungos vadovais dalyvavo Nobelio taikos premijos teikimo ceremonijoje Osle. Ši prestižinė premija šiemet skirta Europos Sąjungai už daugiau nei pusę amžiaus trunkančią taiką, susitaikymą, demokratiją ir pagarbą žmogaus teisėms.

Prezidentūroje - baigiamasis Muziejų metų renginys

2012-12-10

Rytoj (gruodžio 11 d.), 10 val. Lietuvos Respublikos Prezidentūroje rengiama diskusija „Muziejus - mokymosi visą gyvenimą vieta". 2012-aisiais Lietuva minėjo Muziejų metus. Ši diskusija - baigiamasis Muziejų metų renginys, kurio metu įvairių sričių specialistai aptars muziejaus, kaip šiuolaikiškos mokymosi visą gyvenimą institucijos, vietą, muziejų ir juose vykdomos veiklos plėtros perspektyvas.

Prezidentė kviečia dalintis gerumu visus metus

2012-12-09

Prezidentūros vidiniame kieme vyko nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių labdaros projektų mugė ir koncertas. Mugės dalyvius ir svečius pasveikino Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė:       „Prieš Kalėdas stengiamės padėti šalia esančiam, stokojančiam pagalbos. Nevyriausybinės organizacijos dirba, aukoja savo laiką, finansinius resursus ir dalinasi gerumu visus metus. Dėkoju joms. O mums visiems linkiu nepamiršti, kad gerumo, atjautos niekada nėra per daug. Matykime šalia esantį žmogų, išgirskime ir supraskime jį....

Prezidentei skirtas garbingas Karolio Didžiojo apdovanojimas

2012-12-08

Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei Vokietijos miestas Aachenas skiria vieną garbingiausių apdovanojimų Europoje - Karolio Didžiojo apdovanojimą (Charlemagne Prize). Prezidentei šis apdovanojimas skiriamas už Lietuvos indėlį kuriant Europos Sąjungos vienybę ir visos Europos ekonominį stabilumą. Karolio Didžiojo apdovanojimo komiteto teigimu, Lietuva yra susitelkimo, pasiaukojimo ir sėkmės pavyzdys kaip įveikti krizę bei sudėtingus finansinius išbandymus.

Informacija atnaujinta 2017.12.27 12:53