Lietuvos Respublikos Prezidentė

Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės laiškas Ministrui Pirmininkui Andriui Kubiliui

2009-07-30

Lietuvos Respublikos Ministrui Pirmininkui p. Andriui Kubiliui Gerbiamas Ministre Pirmininke,Šiandien, vykdydama Lietuvos Respublikos Konstitucijos man suteiktus įgaliojimus, pasirašiau Lietuvos Respublikos Seimo priimtus Atominės elektrinės įstatymo, Strateginę reikšmę ...

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba, pasakyta iškilmingoje Kariuomenės vado prisaikdinimo ceremonijoje

2009-07-28

Džiaugiuosi galėdama kreiptis į Jus ypatinga - naujojo kariuomenės vado inauguracijos ir Lietuvos kariuomenės vėliavos perdavimo - proga. Šiandien Jūsų akivaizdoje iškilmingai prisaikdinamas generolas majoras Arvydas Pocius. Į jo rankas perduodamos kariuomenės vado valdžios regalijos - kariuomenės vado ženklas, skeptras ir kariuomenės vėliava.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba, pasakyta Simono Daukanto aikštėje

2009-07-12

Esu čia, nes tokia buvo jūsų valia ir mano apsisprendimas. Prisiekiau Tautai ir esu pasiryžusi visas jėgas skirti Lietuvos žmonių gerovei.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inauguracijos kalba, pasakyta iškilmingame Seimo posėdyje

2009-07-12

Lietuvos piliečių valia, šios dienos priesaika man - milžiniška atsakomybė savo Tautai ir Tėvynei. Prisiekiau būti lygiai teisinga visiems. Suprantu tai ir kaip teisingus santykius tarp valdžių - Prezidento, Seimo, Vyriausybės. Būsiu aktyvi Prezidentė. Išnaudosiu visas Konstitucijos man suteikiamas galias. Piliečių interesus ryžtingai ginsiu ir Prezidento žodžio, ir moralinio autoriteto galia.

Informacija atnaujinta 2014.11.30 00:00