Lietuvos Respublikos Prezidentė

Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba renginyje „Lietuvos eksporto prizas 2009“

2009-11-24

Šiandien susirinkome pasveikinti ir pagerbti verslo lyderius, sėkmingai puoselėjančius verslumo kultūrą Lietuvoje. Ypač džiugu, kad tarp verslo lyderių yra ir moterų. Jų indėlis į tvarią verslo plėtrą yra labai svarbus ir pastebėtas daugelio pasaulio organizacijų ir ekspertų.

Lietuvos Respublikos Prezidentės D. Grybauskaitės kalba Lietuvos kariuomenės dienos proga Katedros aikštėje

2009-11-23

Sveiki, Lietuvos kariai! Gerbiami šios šventės dalyviai! Šiandien mes minime iškilmingą datą - nepriklausomos Lietuvos ginkluotųjų pajėgų sukūrimo metines.

Lietuvos Respublikos Prezidentės D. Grybauskaitės kalba įteikiant apdovanojimus Lietuvos kariuomenės dienos proga

2009-11-23

Šiandien minime labai iškilmingą datą - 1918 m. lapkričio 23 d. buvo išleistas pirmasis įsakymas sukurti nepriklausomos Lietuvos ginkluotąsias pajėgas. Tačiau Lietuvos kario dvasia gimė kur kas anksčiau - tūkstantmetės Lietuvos istorijoje, garbingiausiuose mūšiuose už savo žemę, savo idealus, savo vėliavą. Patriotizmas, drąsa, ištikimybė buvo perduodami iš kartos į kartą. Jų vedami, mūsų savanoriai laimėjo Giedraičių kautynes, kovojo mūšiuose už nepriklausomą Lietuvą, dalyvavo pokario partizanų pasipriešinime, televizijos bokšto ir Seimo gynyboje.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba minint Lenkijos nepriklausomybės atgavimo dieną Varšuvoje

2009-11-11

Visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus Nepriklausomybės dienos proga! Labai malonu šią dieną būti čia, Varšuvoje, ir džiaugtis bei švęsti kartu su Jumis.  

Lietuvos Respublikos Prezidentės D. Grybauskaitės kalba „Forumas kūrybingai visuomenei: kultūros, švietimo ir verslo jungtys

2009-11-04

Lietuva - kūrybiška ir imli naujovėms valstybė. Tokia yra mano ateities vizija. Turime tapti kūrybingais novatoriais ne tik Europoje, bet ir pasaulyje. Tokiai Lietuvai sukurti reikės kiekvieno žmogaus pastangų. Lietuvos ekonomikos augimas, socialinė gerovė ir piliečių pasididžiavimas savo šalimi priklausys nuo mūsų naujoviškų idėjų ir gebėjimo jas kūrybiškai įgyvendinti.

Lietuvos Respublikos Prezidentės D. Grybauskaitės kalba iškilmingoje Teisėjų priesaikos ceremonijoje

2009-11-03

Šiandien Jūs prisiekėte garbingai vykdyti teisingumą ir ginti žmogaus teises bei laisves. Ši misija - kilni ir įpareigojanti. Nuo Jūsų tiesiogiai priklausys žmonių likimai, taip pat tai, kaip visuomenė pasitikės teismais, o kartu - ir valstybe bei jos institucijomis.

Informacija atnaujinta 2014.11.30 00:00