Lietuvos Respublikos Prezidentė

Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis

Prezidentės Dalios Grybauskaitės Naujametinis sveikinimas

2009-12-31

Mieli Lietuvos žmonės, Kai pasitinkame Naujuosius, kai užlieja šventinė nuotaika – noriu pasveikinti jus. Praėję metai buvo sunkūs, bet atlaikėme. Įgijome daugiau gyvenimo patirties ir išminties. Galime atidžiau įvertinti save ir savo darbus. Apmąstyti, ką kiekvienas nuveikėme, kurdami atvirą, tolerantišką ir teisingą Lietuvą.

Prezidentės Dalios Grybauskaitės kreipimasis į Lietuvos žmones TV3 "Išsipildymo akcijos" renginyje

2009-12-25

Nuoširdžiai sveikinu visus su šventomis Kalėdomis. Šį gražų rytą, būdami su artimais žmonėmis ir džiaugdamiesi namų jaukumu, nepamirškime tų, kuriems trūksta namų šilumos. Ištieskime pagalbos ranką tėvų paliktiems ir likimo nuskriaustiems vaikams, sušildykime jų kasdienybę ne tik gražiais žodžiais, bet ir gerais darbais. Tikiu, kad Kalėdų stebuklas šįryt palietė kiekvieną. Kalėdų rytas - gražiausias laikas ne tik rasti, bet ir palikti dovanas.

Prezidentės kreipimasis į Lietuvos žmones Kūčių vakarą

2009-12-24

Mielieji Lietuvos žmonės, Šį šventinį Kūčių vakarą esame su savo artimaisiais. Dalijamės viskuo, ką turime – ir duonos kąsniu, ir žmogiškąja šiluma. Vienas kitą palaikydami, stiprinamės viltimi ir tikėjimu. Su džiaugsmu ir viltimi žvelgiame į ateitį.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba sveikinant Konstitucijos egzamino laimėtojus

2009-12-14

Džiugu šiandieną su Jumis bendrauti, žinant, kad Jūs šitaip aktyviai dalyvavote Konstitucijos egzamine, kurio esmė - stiprinti pilietinę visuomenę, kurios taip trūksta Lietuvoje, valstybę ir pačią Konstituciją.

Informacija atnaujinta 2014.11.30 00:00