Lietuvos Respublikos Prezidentė

Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba "Metų vadybininko" apdovanojimų ceremonijoje

2010-02-26

Sveikinu visus susirinkusius į dešimtąją - jubiliejinę - Metų vadybininko apdovanojimo šventę. Džiaugiuosi, kad kasmet atsiranda žmonių, vertų tokio apdovanojimo. Tai ir pagyrimas visai vadybininkų bendruomenei, išugdžiusiai tokius specialistus. Gauti tokį titulą šiais metais yra ypatingas nuopelnas, nes 2009-ieji buvo bene sudėtingiausi Lietuvos ekonomikai.

Prezidentės D.Grybauskaitės kalba Lietuvos muzikų, 2009 m. tarptautiniuose konkursuose laimėjusių aukščiausius apdovanojimus ir jų pedagogų pagerbimo iškilmėse

2010-02-23

Šiemet švenčiame Lietuvos valstybės atkūrimo dvidešimtmetį. Džiaugiuosi, šios šventės išvakarėse galėdama pasveikinti tokį didelį būrį darbščių ir talentingų atlikėjų, kurių dauguma jau gimė ir augo nepriklausomoje Lietuvoje.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba atidarant Vilniaus knygų mugę

2010-02-18

Kalbėdami apie laisvą žmogų, kūrybingą ir pilietišką visuomenę, visuomet minime ir knygą. Spausdintas žodis buvo, yra ir išliks viena reikšmingiausių kultūros sklaidos priemonių, mūsų tapatybės pagrindu. Todėl esame visi atsakingi už knygos ateitį. Turime pasistengti, kad knyga būtų prieinama kiekvienam.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba, 2010 m. vasario 16 d. įteikiant apdovanojimus Nacionalinių premijų laureatams

2010-02-16

Lietuva ir kūryba – vienareikšmiai žodžiai. Nuo neatmenamų laikų mūsų protėviai kūrė valstybę, puoselėjo savąjį kraštą. Tai kasdien darome ir mes. Simboliška, kad kasmet Vasario 16-ąją pagerbiame ir sveikiname Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatus. Asmenybes, įkūnijančias mūsų tautos kūrybines galias. Džiugu, kad jūs visi savo veikla liudijate įvairovę, įtvirtinate tęstinumą.

Lietuvos Respublikos Prezidentės D. Grybauskaitės kalba S. Daukanto aikštėjė Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga

2010-02-16

Mieli Lietuvos žmonės, gerbiamieji svečiai! Šią dieną prieš 92-jus metus dvidešimt Tautos šviesuolių pasirašė nepaprastai svarbų dokumentą - Vasario 16 – osios Nepriklausomybės aktą. Jis skelbė, kad Lietuvos Taryba atstato nepriklausomą demokratiniais pamatais sutvarkytą Lietuvos valstybę su sostine Vilniuje ir tą valstybę atskiria nuo visų valstybinių ryšių, kurie yra buvę su kitomis tautomis.

Prezidentės D. Grybauskaitės kalba, teikiant Valstybės apdovanojimus Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga

2010-02-16

Šiandieną mes pagerbiame taurius nūdienos kūrėjus, kurie, negailėdami pastangų, talento ir ryžto, savo darbais stiprina valstybę ir įprasmina laisvę. Jų veikla mums visiems paliudija, kad laisvė ir valstybė nėra baigtinės sąvokos, kad kiekviena diena - naujas iššūkis, naujas etapas laisvės ir Tėvynės kelyje.

Prezidentės D. Grybauskaitės kalba gėlių, padedamų ant 1918 m. vasario 16 – osios Lietuvos Nepriklausomybės akto signatarų kapų, perdavimo ceremonijoje

2010-02-12

Sveikinu Jus visus su reikšminga mūsų valstybei švente - vasario 16 - ąja. Valstybės kūrime yra įvykių, esmingai keičiančių tautos gyvenimą. Toks yra Lietuvos Nepriklausomybės akto paskelbimas, įpareigojęs tautą laisvės siekiui. Dvidešimties iškilių mūsų tautos atstovų, išrinktų į Lietuvos Tarybą, šiame dokumente išreikštas tautos ryžtas tapo pagrindu nepriklausomos Lietuvos valstybingumo atkūrimui.

Informacija atnaujinta 2014.11.30 00:00