Lietuvos Respublikos Prezidentė

Prezidentės D. Grybauskaitės kalba Europos smulkiojo ir vidutinio verslo savaitei skirtam renginiui ,,Versli Lietuva“

2010-05-27

Man labai malonu matyti tiek daug Jūsų čia susirinkusių. Tai geras ženklas, kad ir sunkiais laikais nenuleidžiate rankų, turite idėjų ir noro jas įgyvendinti. Būtent smulkusis ir vidutinis verslas daugelyje Europos šalių yra ekonomikos varomoji jėga ir svarbus darbo vietų kūrėjas. Lietuva - ne išimtis. Nuo to, kaip sugebėsime atgaivinti ir paskatinti individualias verslo iniciatyvas, priklausys, kaip greitai mūsų ekonomika atsigaus ir galėsime užtikrinti tolesnę ūkio plėtrą.

Prezidentės D. Grybauskaitės sveikinimas akcijai "Vilties bėgimas" onkologijos centro veiklai Klaipėdoje paremti

2010-05-18

Nuo 2008 metų Jūsų organizuojamas „Vilties bėgimas" - akcija onkologijos centro veiklai Klaipėdoje remti - sutraukia vis daugiau dalyvių. Tai raiškus pilietiškumo pavyzdys visiems, padedantis geriau suprasti, kokia tai rimta problema ir kaip svarbu atrasti veiksmingų būdų jai spręsti.

Prezidentės D. Grybauskaitės kalba teikiant apdovanojimus Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos proga

2010-05-14

Šią kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną mes susirinkome, kad pagerbtume partizanus, iškilius kovotojus, Lietuvos karius. Valstybė ir kariuomenė - neatsiejamos sąvokos. Kuriantis valstybei, atsiranda būtinybė ginti ją nuo priešų. Lietuva jau Mindaugo, Gedimino, Vytauto ir kitų valdovų - to meto žymių karvedžių - rūpesčiu išugdė vieną galingiausių kariuomenių Europoje. Savo protėvių kovos dvasia mes didžiuojamės ir šiandien.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Baltijos jūros regiono jaunimo renginio „B-Young"

2010-05-14

Nuoširdžiai sveikinu visus Jus, susirinkusius į šį jaunimo renginį Vilniuje. Džiaugiuosi, kad jauni žmonės kelia Baltijos jūros regiono plėtros perspektyvas, aktualizuoja esamas problemas ir aktyviai prisideda kuriant stabilią platformą ilgalaikiam bendradarbiavimui ir savo interesų gynimui.

Prezidentės kalba Latvijos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjime Rygoje, gegužės 4 d.

2010-05-04

Širdingai sveikinu Jus visus Latvijos nacionalinės dienos proga. Jau dvidešimt metų gyvename atkūrę savo laisvas ir demokratiškas valstybes, o greta esame ištisus amžius. Kartu kūrėme papročius ir tradicijas, dainas ir dainų šventes. Drauge statėme ir gynėme savo miestus ir kaimus, savo valstybes.

Informacija atnaujinta 2014.11.30 00:00