Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Lietuvos kariuomenės dienos proga Katedros aikštėje

2010-11-23

Minėdami Lietuvos kariuomenės dieną, pagerbiame šioje aikštėje plazdančias vėliavas, žuvusiųjų už Lietuvos laisvę karių atminimą, per amžius ugdytą kario dvasią. Garbingiausių tradicijų vedini, šiandien jūs esate tvirti Tėvynės sargyboje. Mūsų kariuomenės parengtis ir ginkluotė atitinka tarptautinius standartus, Lietuvos kariai sulaukia pačių geriausių įvertinimų iš partnerių, kartu dalyvaujančių atsakingiausiose tarptautinėse misijose.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba įteikiant apdovanojimus Lietuvos kariuomenės dienos proga

2010-11-23

Prieš 92 metus, lapkričio 23-ąją, buvo paskelbtas pirmasis įsakymas sukurti nepriklausomos Lietuvos ginkluotąsias pajėgas. Tačiau jau prieš šimtmečius Lietuva turėjo galingą, didžius mūšius laimėjusią kariuomenę. Tėvynės meilė, drąsa, ištikimybė ir patriotizmas buvo ir yra perduodami iš kartos į kartą. Mūsų kariai nepabūgo stoti į partizaninę kovą už mūsų nepriklausomą Lietuvą, net kai jėgos buvo nelygios.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba konkurso „Žinių ekonomikos įmonė 2010“ apdovanojimų ceremonijoje

2010-11-16

Džiaugiuosi galėdama pasveikinti naujuosius „Metų žinių ekonomikos įmonės“ konkurso laimėtojus ir visus šioje salėje susirinkusius verslininkus bei ekspertus. Jau septintą kartą rengiami „Metų žinių ekonomikos įmonės“ rinkimai ir trečius metus iš eilės išrenkama „Sėkmingiausia jauna aukštųjų technologijų įmonė“. Tai rodo, kad, nepaisant visų krizių ir sunkumų, Lietuva geba generuoti inovatyvaus verslo potencialą ir kurti sėkmingai veikiančias įmones.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Lenkijos nepriklausomybės 92-ųjų metinių minėjime Varšuvoje

2010-11-11

Jau antrus metus iš eilės turiu galimybę Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikinti visus Lenkijos žmones Jūsų šalies Nepriklausomybės dienos proga. 1918-aisiais, po 123 metus trukusio nepriklausomybės praradimo, valstybės padalijimų, Lenkija atkūrė savo valstybę.

Informacija atnaujinta 2014.11.30 00:00