Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Lietuvos žmonėms Naujųjų metų proga

2010-12-31

Sveikinu Jus šventinę Naujųjų metų naktį. Įžengdami į Naujuosius, esame kupini vilties. Šiai vilčiai turime pagrindo. Praėjusieji buvo rimtų išbandymų metai. Tačiau jie suteikė gyvenimo patirties ir išminties. Užsigrūdinome ir sustiprėjome. Naujieji atveria naujas galimybes mūsų siekių realizavimui. Susitelkime, padėkime vienas kitam. O sėkmė telydi mūsų pastangas ir darbus.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Lietuvos žmonėms šv. Kalėdų proga

2010-12-24

Šventiškai nusiteikę šį vakarą susirinkome prie Kūčių stalo. Džiaugiamės artimųjų šiluma ir prisimename tuos, kurių nėra šalia. Šiandien trokštame dalintis viskuo, ką turime geriausio. Vieni kitiems linkime santarvės ir ramybės. Daugeliui mūsų praėję metai nešykštėjo išbandymų. Kartu jie dovanojo daug prasmingų akimirkų, suteikė neįkainojamos patirties.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) viršūnių susitikime Astanoje

2010-12-02

Mūsų tikslas ESBO yra aiškus – sukurti tikrą demokratinę saugumo bendriją be skiriamųjų linijų, kurioje būtų vykdomi įsipareigojimai, būtų neįsivaizduojamas jėgos panaudojamas, būtų visapusiškai gerbiamos žmogaus teisės ir pagrindinės laisvės. Pažanga sprendžiant konfliktus pagal visų mūsų pripažįstamus bendrus principus yra kelias į ESBO ateitį. Tvirtai tikiu, kad pasinaudosime galimybe siekti pažangos Moldovoje. Tikiuosi, sieksime pažangos Gruzijoje ir visame Kalnų Karabache.

Informacija atnaujinta 2014.11.30 00:00