Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Lietuvos žmonėms Naujųjų metų proga

2011-12-31

Mieli Lietuvos žmonės, už kelių akimirkų visi kartu žengsime į Naujuosius metus. Klausydamiesi lemtingų varpo dūžių, išgirskime vienas kitą, susivienykime savo valstybėje ir pajuskime savo stiprybę. Besitęsiantys finansinių neramumų išbandymai iš mūsų šalies ir šeimų pareikalavo ypatingų pastangų. Ne pirmą kartą istorijoje įsitikinome, kad bendrumas yra būtinas.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Lietuvos žmonėms šv. Kalėdų proga

2011-12-24

Mieli ir brangūs Lietuvos žmonės, šį Kūčių vakarą susiburia artimiausieji. Laužiame kalėdaitį ir dalinamės juo. Toks buvimas kartu teikia džiaugsmo. Šventos Kalėdos - tai vilties ir tikėjimo šventė. Aiškiai suvokiame, kad tik drauge, tik susitelkus gimsta išmintingi sprendimai, vedantys svajonės ir troškimų išsipildymo link.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba atidarant ESBO Ministrų Tarybą

2011-12-06

Sveikinu Jus visus atvykus į Lietuvą ir į baigiamąjį Lietuvos pirmininkavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijai renginį. Šiemet tai jau antras toks didelis renginys po daugiau nei pusantro šimto šalių vienijančios Demokratijų bendrijos ministrų susitikimo Vilniuje šių metų liepos mėnesį. Lietuva parodė, kad galime ir mokame sėkmingai vadovauti didelėms tarptautinėms organizacijoms, sąžiningai tarpininkauti ir ryžtingai siekti rezultatų.

Informacija atnaujinta 2014.11.30 00:00