Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas šalies bibliotekininkams Nacionalinės bibliotekų savaitės proga

2012-04-23

Mieli bibliotekininkai ir knygos bičiuliai, prasideda labai reikšmingas Lietuvos kultūrai įvykis – Bibliotekų savaitė. Todėl kreipiuosi į Jus iš nedidelės, bet labai jaukios Prezidentūros bibliotekėlės. Šalies žmonės vis aktyviau sugrįžta prie knygų ir į bibliotekas. Ir tai yra neįkainojamas kiekvienos bibliotekos ir kiekvieno bibliotekininko išradingumo nuopelnas.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba knygos "Auksinis Lietuvos jaunimas. Prisiminti negalima pamiršti" pristatyme

2012-04-17

Sveika, Lietuvos krepšinio jaunyste, treneriai, federacijos vadovai, krepšininkų artimieji ir, žinoma, šios progos kaltininkai – fotografijų albumo "Auksinis Lietuvos jaunimas. Prisiminti negalima pamiršti" autoriai. Labai džiugu Jus visus vėl matyti. Drauge prisiminti dar tokius nesenus įvykius ir jais pasidžiaugti.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Lietuvos žmonėms šv. Velykų proga

2012-04-06

Mieli Lietuvos žmonės, su šventomis Velykomis, su pavasario ir atgimimo švente. Tegul Velykų rytas kiekvienam tampa įkvėpimo, naujos vilties ir stiprybės simboliu. Iš bundančios gamtos, paukščių čiulbėjimo ir saulės spindesio pasisemkime meilės, džiaugsmo ir optimizmo.

Informacija atnaujinta 2014.11.30 00:00