Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos 67-osios sesijos bendruosiuose debatuose

2012-09-25

Ekscelencija pone Prezidente, ponios ir ponai, pastaraisiais metais pasaulyje konfliktų vėl daugėja. Dėl jų tūkstančiai žmonių miršta, yra sužalojami ar praranda pastogę. Jie stabdo mūsų šalių vystymąsi ir sąlygoja atskirų regionų bei viso pasaulio ekonomikos stagnaciją. Mūsų bendras tikslas - surasti būdų, kaip sumažinti įtampą, nesutarimus ir konfliktus pasaulyje. Svarbiausias iššūkis šiuo atžvilgiu - suprasti pagrindines konfliktų priežastis ir sutelkti pastangas į prevenciją, o ne pasekmių šalinimą.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Žūvančiųjų gelbėjimo kryžių įteikimo ceremonijoje

2012-09-21

šiandien mes pagerbiame nepamiršusius žmogiškumo. Lietuvos piliečius, gelbėjusius šalies žydus nuo genocido. Tuos, kuriems žmogaus gyvybė buvo svarbiau už brutalios sistemos keliamą baimę. Ir savo drąsiu pavyzdžiu įrodžiusius, kad nėra aplinkybių pateisinti žiaurumui.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Švedijos verslo apdovanojimų ceremonijoje

2012-09-20

Švedijos verslo apdovanojimai – viena iš nedaugelio ceremonijų, kur plodami laureatams mes didžiuojamės ir savimi, nes šie apdovanojimai liudija atsakingo, inovatyvaus ir socialiai orientuoto verslo augimą Lietuvoje. Verslo, kuris auga kartu su žmonėmis ir aplinka. 

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba suteikiant brigados generolo laipsnį pulkininkui Vilmantui Tamošaičiui

2012-09-17

šiandien išskirtinė diena Lietuvai ir jos kariuomenei. Generolų gretas papildo Lietuvos kariuomenės jungtinio štabo viršininkas Vilmantas Tamošaitis.

Informacija atnaujinta 2014.11.30 00:00