Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba konkurso „Metų vadovas" laureatų apdovanojimo ceremonijoje

2013-02-27

Gerbiamieji, šiandien pagerbsime žmones, kuriančius gerąją Lietuvos verslo praktiką. Stebėdami geriausių vadovų darbą, mes sekame, kaip tobulėja Lietuvos verslas. Dėkoju „Veido" žurnalui už pozityvią iniciatyvą. Už įvertintus sėkmingiausiai vadovaujančius lyderius. Metų vadovo rinkimai - geriausias įrodymas, kad tikruosius vadovus į priekį veda nauji iššūkiai, siekis mokytis, įžvelgti galimybes ir kurti ilgalaikę vertę. Tikri vadovai siekia būti geriausi ir tokias būti skatina savo komandas. Tai nugalėtojai, aplink save kuriantys nugalėtojus. Į juos turi lygiuotis visi, norintys...

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Lietuvos muzikų apdovanojimų ceremonijoje

2013-02-25

Mielieji, šiandien, kaip kasmet, vėl džiaugiamės gausiu tarptautinių konkursų laureatų būriu. Sveikinu Jus visus pasiekus pelnytą pripažinimą. Jūsų pergalės pristato Lietuvą kaip aukštos kultūros šalį, kurioje auga gabūs ir mylintys muziką vaikai. Tikiuosi, kad Jūsų kasmetė sėkmė paragins ne tik valstybę, bet ir verslininkus mecenatus investuoti į didžiausią mūsų pajėgumą - kultūrą. Nesustokite tobulėti, nes Jūs esate Lietuvos muzikos ir visos kultūros ateitis.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba atidarant Vilniaus knygų mugę

2013-02-21

Mieli Knygų mugės dalyviai: rašytojai, leidėjai ir skaitytojai, šiomis dienomis žodį „knyga" tarkime garsiai, kad mus girdėtų ne tik sostinės, bet ir tolì nuo čia esantys skaitytojai. Knyga mus sujungia, nes knyga - tai kalba. Saugokime knygą, nes taip išsaugosime kalbą, gyvą bendravimą, nepamiršime savo tarmių, kurioms ir skirtì šie metai.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas tautai Vasario 16-osios proga

2013-02-16

Brangieji, sveikinu visus, kurie šiandien švenčia Valstybės gimtadienį. Tegul ši diena visada būna mūsų lietuviškos vienybės ir meilės Tėvynei švente. Esame ypatinga tauta, kuriai įgimtas laisvės troškimas. Tai, kad atlaikėme daugeliui pražūtingas istorijos audras, nėra joks stebuklas! Tai - lietuvių nepalaužiamos valios ir vienybės rezultatas! Atlaikėme okupacijas, sibirus ir blokadas, nes mūsų širdyse įspaustas Vytis. Todėl Lietuva buvo, yra ir bus!

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba teikiant Valstybės apdovanojimus Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga

2013-02-16

Gerbiamieji ceremonijos dalyviai, džiaugiuosi būtent šiandien, Vasario šešioliktąją, įteikdama valstybės apdovanojimus žmonėms, kurių pasiaukojimas ir darbai stiprina Lietuvą. Žmonėms, kurių pastangos ir geranoriškumas leidžia mums būti laisviems. Laisvė yra neatsiejama nuo žmonių. Ypač tų, kurie, galvodami apie savo laisvę, nepamiršta ir kito, esančio šalia. Nepamiršta valstybės, kuri mus visus sujungia, sutelkia, išlaisvina.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Nacionalinių kultūros ir meno premijų teikimo ceremonijoje

2013-02-15

Gerbiami Nacionalinės premijos laureatai, svečiai, prasminga ir simboliška, kad Vasario 16-osios išvakarėse pagerbiame tuos, kurie laisvą valstybę atkūrė, ir tuos, kurie kuria ją šiandien. Laisvą valstybę, laisvą kultūrą ir laisvą žmogų. Jūs laisvę kuriate akmenyje ir medyje, scenoje, priešais orkestrą. Kuriate valstybę projektuodami erdvę, moderniose instaliacijose, žmogų - ieškodami prasmių ir reikšmių.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba gėlių perdavimo Vasario 16-osios Akto signatarų artimiesiems ceremonijoje

2013-02-15

Gerbiamieji Nepriklausomybės Akto signatarų artimieji, ceremonijos dalyviai ir svečiai, rytoj iškilmingai minėsime devyniasdešimt penktąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines. Vasario šešioliktosios išvakarėse kviečiu atminti signatarus, kurių biografijos šiais metais paženklintos gimimo ar mirties metinėmis. Prisiminkime ir pagerbkime Nepriklausomybės Akto signatarus Saliamoną Banaitį, Kazį Bizauską, Vladą Mironą, Alfonsą Petrulį, Justiną Staugaitį ir Jokūbą Šerną.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba nacionalinio atviros prieigos mokslinės komunikacijos ir informacijos centro atidarymo proga

2013-02-06

Gerbiami studentai, mokslininkai, bibliotekininkai, renginio svečiai, Vilniaus universitetas, kaip ir visada, ir čia „užsako madas", aukštai iškelia kartelę kitoms aukštosioms mokykloms. Šiandien man ypač malonu pasveikinti Jus šiame moderniame Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre. Juk daugelis mūsų studijų metais galėjome tik pasvajoti apie visą parą, septynias dienas per savaitę veikiančią biblioteką, siūlančią tokias stulbinamas galimybes.

Informacija atnaujinta 2014.11.30 00:00