Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) surengtoje apskritojo stalo diskusijoje

2013-04-29

geras vardas ir pasitikėjimas yra svarbiausia ir politikoje, ir versle. Tik sukūrę aplinką, kurioje apsimoka būti sąžiningiems ir laikytis aukštesnių moralinių standartų, mes darome pažangą ir užtikriname visuomenės gerovę. Esu tikra, kad ši apskritojo stalo diskusija apie verslo aplinkos skaidrumą ir jos svarbą Lietuvos ir regiono ekonomikai paskatins aktyvesnį valdžios, verslo ir nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimą.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba geriausių 2012 metų mokslinių disertacijų laureatų apdovanojimo ceremonijoje

2013-04-26

Gerbiamieji akademinės bendruomenės nariai, šiandieną susirinkome čia, kad pagerbtume tuos, kurie kurs Lietuvos mokslo ir pačios Lietuvos ateitį. Ateitis yra reikli. Globaliame pasaulyje nebereikia mokslo dėl mokslo.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba atidengiant atminimo lentą Meilei Lukšienei

2013-04-25

Mieli renginio dalyviai, Meilės Lukšienės bendražygiai ir mokiniai, šiandien atidengiame atminimo lentą ypatingai asmenybei - Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narei, nepriklausomos Lietuvos nacionalinės švietimo sistemos kūrėjai, Tautìnės mokyklos idėjos autorei.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba informacinių technologijų ir inovacijų konferencijoje „LOGIN 2013"

2013-04-18

džiugu matyti kasmet augančią Jūsų bendruomenę, kuriančią pažangią mūsų modernios valstybės ateitį. LOGIN bendruomenė, šiandien jau tampa solidžiu susibūrimu. Organizacija, galinčia formuoti mūsų modernios valstybės ateitį.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba atidarant Lietuvos ir Turkijos verslo forumą

2013-04-04

Tikiu, kad Jūsų šiandieninis vizitas, pone Prezidente, ir čia, verslo forume, užsimezgę kontaktai bei diskusijos bus dar vienas pozityvus žingsnis link tvirtesnio mūsų šalims bei visuomenėms naudingo dialogo.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės tostas per oficialią vakarienę Turkijos Prezidento Abdullah Gül ir ponios Hayrunnisa Gül garbei

2013-04-03

Jūsų Ekscelencija Prezidente, miela ponia Hajriunisa Giul, ponios ir ponai, dar kartą nuoširdžiai sveikinu Jus ir visą Turkijos delegaciją Lietuvoje. Mūsų šalys turi gražias ir ilgas bendradarbiavimo tradicijas. Šiandien tai patvirtina ir mūsų dvišaliai ryšiai, ir glaudus dialogas NATO, Jungtinėse Tautose bei Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijoje.

Informacija atnaujinta 2014.11.30 00:00