Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba priimant teisėjų priesaikas

2013-12-17

Gerbiami teisėjai, jų artimieji ir svečiai, šiandien Lietuvai ir visiems mums neeilinė diena. Teismams minint 95 - ąjį veiklos jubiliejų, artėjant gražiausioms metų šventėms, pirmą kartą istorijoje šioje salėje prisiekė net 17 naujų teisėjų. Jauni, turtingi žinių, įvairią teisinio darbo patirtį turintys žmonės šiandien tapo kitų likimus spręsiančiais Lietuvos teisėjais.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba baigiamajame Tarmių metų koncerte

2013-12-13

Gerbiami šio gražaus renginio dalyviai ir svečiai, Tarmių metų prasmę ir reikšmę turbūt geriausiai nusakys iš visos Lietuvos čia susirinkusių vaikų ir jaunimo balsai, kuriuos netrukus išgirsime. Smalsios jų akys, noras mokytis ir puoselėti lietuvių kalbos tarmes - puikus įrodymas, kad jos yra gyvos. Kad tarmės - mūsų tautos savasties dalis. Iš kartos į kartą perduodamas mūsų istorijos ir kultūros ženklas.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Švedijos ir Baltijos šalių verslo forumui

2013-12-12

Ekscelencijos ambasadoriai, Gerbiami svečiai, man malonu šįryt kreiptis į tiek daug šviesių protų, formuojančių Švedijos ir Lietuvos ekonomiką. Jūsų bendromis pastangomis ir sumaniais sprendimais Baltijos valstybės tampa investuotojų taikiniu ir klestinčiu regionu. Vertingiausias Šiaurės šalių investuotojų, darbdavių ir vartotojų indėlis Baltijos jūros regione - skaidraus ir socialiai atsakingo verslo privalumai, vis labiau įsišaknijantys Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Šie privalumai kloja pamatą tvariam ir ilgalaikiam Baltijos valstybių...

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimo kalba tarptautinėse dalykinėse olimpiadose ir konkursuose sėkmingai dalyvavusių mokinių, jų mokytojų ir komandų vadovų apdovanojime

2013-12-10

Mieli olimpiadų dalyviai, sveikinu Jus - išsilavinusios ir pažangios Lietuvos kūrėjus. Sėkmingai pasirodę tarptautinėse olimpiadose, sužibėję savo unikaliais gebėjimais, Jūs rodote kryptį, kurios turėtų laikytis šiuolaikinė mokykla ir visa mūsų švietimo sistema. Esate savarankiški, kūrybingi ir nebijantys iššūkių. Tampate pavyzdžiu kitiems, nes savo uoliu darbu ir puikiais pasiekimais įrodote, kad mokymosi ir mąstymo kelias - tai stipraus ir laisvo žmogaus kelias.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas „Žinių ekonomikos įmonės 2013“ apdovanojimų ceremonijos dalyviams

2013-12-09

Gerbiamieji, šiandien sveikiname tuos, kurie kuria Lietuvos ateitį. „Žinių ekonomikos įmonių" nominantų sąrašas, jų laimėjimai įrodo, kad lietuviai sugeba ne tik dalyvauti pasaulinėje ekonomikoje, bet ir lyderiauti. Jūsų išradimų pritaikymo ir pardavimo rinkų geografija liudija, kad prekė su užrašu „sukurta Lietuvoje" yra paklausi, vertinama ir kokybiška.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimo kalba atidarant parodą ,,Mokykla 2013“

2013-12-06

Mieli Lietuvos mokytojai ir mokiniai, šiuolaikinis pasaulis keičiasi didžiuliu greičiu. Modernios technologijos, milžiniškas naujos informacijos srautas, naujos knygos ir kompiuterinės programos skatina mokyklą atsinaujinti.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Vilniaus inovacijų forumo „Innovation drift“ dalyviams

2013-12-04

Labas rytas, Ponios ir ponai, sveiki atvykę į Vilnių. Nereikia ir sakyti, kokia svarbi ši konferencija mums visiems. Daugelis pripažįsta, kad pagrindinis augimo variklis Europos Sąjungoje yra inovacijos. Europai reikia tobulėti inovacijų srityje kaip niekada anksčiau. Tai būtina sąlyga mūsų sėkmingai konkurencijai pasaulinėje arenoje ir geresnės ateities garantija.

Informacija atnaujinta 2014.11.30 00:00