Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba „Gazelė 2013“ apdovanojimų įteikimo ceremonijoje

2014-01-31

Gerbiami Lietuvos verslo lyderiai, jau dešimt metų vykstantys „Gazelės" apdovanojimai buria pažangią smulkiojo ir vidutinio verslo bendruomenę. Jos nariai nuolat mokosi, ieško laiminčių sprendimų ir tampa Lietuvos verslo šviesuliais. Jūs įnešate gyvybės savo regionams, įdarbindami žmones, tvarkydami aplinką, mokėdami mokesčius, remdami visuomenines iniciatyvas.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas akcijos „Herojai tarp mūsų" laimėtojams

2014-01-23

Gerbiamieji, herojiškumas - tai lemtingais momentais parodyta stiprybė, rūpinimasis artimu ir drąsa. Jis glūdi kiekviename iš mūsų, tačiau prabunda tik nuolat ugdomas ir skatinamas. Didvyriais tampa tie, kurie jaučia atsakomybę už save ir savo šalį. Kiekvienas, nors kiek neabejingas esančiajam šalia, pakeičia ne vieno žmogaus likimą. Kiekvienas geras Jūsų poelgis keičia visą Lietuvą.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Europos Parlamente

2014-01-14

Ponas Europos Parlamento Pirmininke, Europos Parlamento nariai, leiskite pradėti keliais žodžiais lietuvių kalba. Man labai malonu kartu su Jumis įvertinti Lietuvos pirmininkavimo rezultatus. Didžiuojuosi, kad mūsų maža, jaunos demokratijos šalis, neseniai atkūrusi savo valstybingumą, įrodė, kad ji gali atlikti ES pirmininkavimo užduotis taip pat gerai, kaip ir bet kuri valstybė narė, nesvarbu - didelė ar maža. Lietuva įveikė šį išbandymą. Atlikome visus darbus, kuriuos turėjome atlikti, ir net nuveikėme daugiau, nei buvo tikėtasi. Po šešių Lietuvos pirmininkavimo mėnesių...

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba „Globalios Lietuvos" apdovanojimuose

2014-01-03

Gerbiamieji, mokslininkai, verslininkai, kultūros atstovai ir svečiai, džiaugiuosi, kad Globalios Lietuvos apdovanojimai tampa gražia ir prasminga tradicija. Antrą kartą drauge suburtos tokios gausios pasaulio lietuvių pajėgos. Tai padaryti paskatino būtinybė sutelkti mūsų jėgas, realiau pamatyti, kaip Lietuva pasirengusi ir gali atsakyti į globalaus pasaulio iššūkius.

Informacija atnaujinta 2014.11.30 00:00