Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas atidarant mokslinės gamybinės įmonės „Šviesos konversija“ naują gamybinį pastatą

2014-02-28

Gerbiamieji, Lietuvos lazerių bendruomenei šiandien šventė. Atveria duris kompleksinių galimybių lazerių gamybos centras. Naujajame centre pradėjus veikti visoms lazerių gamybos grandims bus sukurta sinergija tarp lazerių mokslo ir verslo. Ryžtas investuoti į „Šviesos konversijos" ateitį ir siekis padaryti lazerininkų darbo sąlygas dar konkurencingesnes liudija išmintingą ir toliaregišką požiūrį į verslą, kuris leidžia „Šviesos konversijai" lyderiauti jau 20 metų.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Lietuvos muzikų apdovanojimų ceremonijoje

2014-02-26

Gerbiami laureatai ir jų pedagogai, Jūsų laimėjimai tarptautiniuose muzikos konkursuose - reikšminga visos mūsų kultūros pergalė. Jūsų pasiekimai įrodo, kad talento neriboja jokios sienos. Nuolatinis darbas, atkaklumas ir pasitikėjimas savimi yra vertinamas visur. Todėl esate ir toliau būsite pastebimi, jeigu branginsite savo gabumus ir nesustosite tobulėti.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba savaitraščio „Veidas" rengiamo konkurso „Metų vadovas" laureatų apdovanojimų ceremonijoje

2014-02-25

Gerbiamieji vadovai, Lietuvos sėkmės istoriją kuria aktyvūs, atsakingi ir atkakliai siekiantys tikslo žmonės. Šiandien mes pagerbiame vadovus, kurių įžvalga, gebėjimas dirbti greitai ir kokybiškai padeda kelti įmonės vertę ir kurti šalies gerovę. Geras vadovas kuria ilgalaikę sėkmę. Toks lyderis daugeliui neįmanomą idėją paverčia konkurencinga preke ir geba pasiūlyti sąžiningą kainą. Taip kartu su juo laimi ir vartotojai.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba laivo „Independence“ inauguracijos ceremonijoje

2014-02-19

Gerbiamieji, šiandien žengiame dar vieną esminį žingsnį link Lietuvos energetinės nepriklausomybės. Išlydime į kelią Lietuvos suskystintų gamtinių dujų laivą-saugyklą, kuriam netrukus bus suteiktas simbolinę reikšmę turintis vardas. Lietuvos siekis turėti daugiau nei vieną dujų tiekimo alternatyvą šiandien tampa realybe. Tikiuosi, kad ši sėkmė paskatins Lietuvą tęsti diversifikuotos, konkurencingos ir aplinką tausojančios energijos galimybių paieškas.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Valstybės vėliavų pakėlimo ceremonijoje

2014-02-16

Brangūs Lietuvos žmonės, sveikinu Jus visus, atviromis širdimis pasitinkančius Valstybės atkūrimo dieną. Šiandien Lietuvą sveikina jos Tauta. Didžiuodamasi ir linkėdama gero. Svarbiausia ir prasmingiausia dovana Valstybei - jos piliečių santaika, bendrystės jausmas, noras gyventi ir dirbti vardan savo šalies ateities.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba teikiant Valstybės apdovanojimus Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga

2014-02-16

Gerbiamieji, kasmet Vasario šešioliktąją įteikiame Valstybės apdovanojimus tiems, kurių pasiaukojimas, darbai ir kūryba stiprina šalį. Tai žmonės, supratę, kad mūsų tautos siekis - stipri, išdidi ir vieninga Lietuva. Tokią ją nešiojamės širdyse. Tokią galime ir privalome kurti kiekvienas pagal savo išgales. Tėvynės gynėjai, jos gerovės ir kultūros kūrėjai yra švyturiai, kurie primena mums, kad kiekvienas esame atsakingas už Lietuvą, kad ir kas būtume, kad ir kur gyventume.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba atidarant tradicinę šventę „Palangos stinta 2014“

2014-02-15

Mieli palangiškiai ir miesto svečiai, šiandien Palangoje - beveik visa Lietuva. Jau vienuoliktą kartą stintų ir žuvienės kvapas vilioja žmones iš tolimiausių kampelių. Net ir žiema nebaisi, kai ji kvepia stintomis. Kasmet augantis svečių būrys rodo, kad palangiškiai moka puoselėti senas pajūrio krašto tradicijas ir kurti naujas. Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad Palanga, vienas brangiausių Lietuvos perlų, kasmet vis gražėja. Jūsų miesto pokyčiai, kuriuos pamatėme per pastaruosius metus, yra įspūdingi.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Nacionalinių kultūros ir meno premijų teikimo ceremonijoje

2014-02-14

Gerbiami Nacionalinės premijos laureatai, ceremonijos svečiai, kartą per metus valstybė įvertina ryškiausius savo kūrėjus, skirdama jiems svarbiausią mūsų šalyje kultūros ir meno apdovanojimą - Nacionalinę kultūros ir meno premiją. Kūrybiniame kelyje pripažinimo jau esate sulaukę - Jūsų sukurtais kūriniais, nufilmuotomis juostomis ir puikiais vaidmenimis žavisi daugybė Lietuvos žmonių. Nacionalinė premija įprasmina tai, kad šiandien Jūsų kūrybos klausosi, žiūri ar skaito visa Tauta.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba gėlių perdavimo Vasario 16-osios Akto signatarų artimiesiems ceremonijoje

2014-02-14

Gerbiamieji, Vasario šešioliktosios proga Lietuva vėl pagerbia savo Nepriklausomybės kūrėjus. Gėlės, kurias padėsite ant signatarų kapų, tai mūsų padėka, kad šiandien patys esame atsakingi už savo valstybės likimą. Tūkstantis devyni šimtai aštuonioliktų metų vasario šešioliktąją dvidešimt Lietuvos vyrų tvirtai padėjo svarbiausią savo gyvenime parašą.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba tarptautinėje žinių ir išsilavinimo parodoje "Studijos 2014"

2014-02-06

Mieli abiturientai, tėveliai, parodos rengėjai ir lankytojai, sveiki susirinkę į tris dienas truksiančią kelionę po žinių, mokslo ir išsilavinimo pasaulį. Žinių ir išsilavinimo paroda „Studijos 2014" - puiki galimybė jauniems žmonėms susipažinti su studijomis Lietuvoje ir užsienyje. Pamatyti, kokios studijų programos yra perspektyviausios, kokios profesijos užtikrintų ateitį darbo rinkoje, gyvenimo sėkmę.

Informacija atnaujinta 2014.11.30 00:00