Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Lietuvos ir NATO vėliavų pakėlimo ceremonijoje Lietuvos narystės NATO 10-mečio proga

2014-03-29

Mieli Lietuvos žmonės, gerbiami kariai, prieš dešimt metų Lietuva žengė istorinį žingsnį - tapo tvirčiausios pasaulyje karinės sąjungos NATO nare. Narystė šiame aljanse atvėrė vertybiškai naują puslapį mūsų šalies istorijoje. Įsiliejome į transatlantinę valstybių bendruomenę, kuri supranta, kad tikroji stiprybė - ne karinės galios demonstravimas, o demokratinės vertybės, vienybė, taikos ir laisvės siekis.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Branduolinio saugumo viršūnių susitikime Hagoje

2014-03-25

Ekscelencijos, ponai ir ponios, norėčiau padėkoti Nyderlandų Karalystei už puikiai suorganizuotą susitikimą. Pirma, Lietuva tvirtai remia ambicingą susitikimo tikslą - didinti branduolinį saugumą pasaulyje. Turime puoselėti branduolinio saugumo kultūrą rodydami skaidrumą ir atvirumą. Šiame vadovų susitikime Lietuva jungiasi prie toli siekiančios iniciatyvos stiprinti branduolinio saugumo įgyvendinimą. Mūsų tikslas - siekti glaudesnio bendradarbiavimo ir bendruomeniškumo branduolinio saugumo srityje.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Investuotojų Forumo apdovanojimų dalyviams

2014-03-14

Gerbiami investuotojai, renginio svečiai, šį vakarą susirinkome pasidžiaugti tuo, kad per pastaruosius metus Lietuva ir investuotojai suformavo tvirtą ir laiminčią komandą. Įleisdami čia šaknis, investuotojai įdarbina mūsų šalies gyventojus, stiprina verslo kultūrą ir kilsteli socialinės atsakomybės kartelę. Lietuva jiems gali pasiūlyti vieną perspektyviausių Europos Sąjungos ekonomikų, saugią ir patrauklią aplinką bei kvalifikuotą darbštų personalą.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas šalies žmonėms Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga

2014-03-10

Mieli Lietuvos žmonės, jau beveik ketvirtį amžiaus Kovo 11-ąją mūsų širdyse vėl ir vėl atgimsta Lietuva. Tai diena, kai mūsų siekiai ir viltys susijungia vardan Laisvos ir Nepriklausomos valstybės. Atvirą, veržlią ir patikimą Lietuvą savo idėjomis ir darbais kasdien kuriame mes visi. Visų pastangos ir rūpestis - geriausias pilietiškumo ir meilės Lietuvai įrodymas. Mūsų visų Lietuvai.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Kudirkos Naumiesčio žmonėms

2014-03-10

Mielieji, prasminga ir simboliška, kad prie Vinco Kudirkos paminklo susitinkame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse. Kartu su Jumis pradedame švęsti Laisvės šventę ir būtent iš Jūsų miesto ši šventė rytoj pasklis ir po visą Lietuvą. Susirinkę čia pagerbiame ne tik mūsų himno autorių, bet ir ypatingą, amžinai laisvą asmenybę, savo tautai padėjusią suprasti, kiek daug reiškia vienybė, pilietiškumas ir atsidavimas Tėvynei.

Informacija atnaujinta 2014.11.30 00:00