Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimo kalba susitikime su Lietuvos ledo ritulio rinktine

2014-04-28

Gerbiami Lietuvos ledo ritulio komandos žaidėjai, treneriai, vadovai, rėmėjai, nuoširdžiai sveikinu Lietuvos ledo ritulio rinktinę iškovojus bronzos medalius Pasaulio ledo ritulio I (pirmojo) diviziono B grupės čempionate. Lietuvos ledo ritulio rinktinės iškovotas medalis - tai ne tik įsimintinas asmeninis kiekvieno žaidėjo laimėjimas, bet ir didžiulė šios sporto šakos sėkmė, pradžiuginusi visus ledo ritulio gerbėjus Lietuvoje.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba 2013 metų mokslinių disertacijų laureatų apdovanojimų ceremonijoje

2014-04-23

Gerbiami akademinės bendruomenės nariai, šiandien pagerbdami geriausių mokslinių disertacijų autorius, mes įteikiame dovaną ir Lietuvos ateičiai. Lietuvos ateitis - pažangi valstybė, kurios pagrindiniai varikliai yra mokslas, inovacijos ir išsilavinę žmonės. Visose šiose srityse Jūs, jaunieji mokslininkai, jau pasiekėte įspūdingą pergalę - tapote geriausiais disertacijų autoriais.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Marijampolėje prie Kristijono Donelaičio paminklo

2014-04-08

Mieli suvalkiečiai, džiaugiuosi šiandien būdama kartu su Jumis - ypatingame Lietuvos krašte, kuriame labai simboliškai mūsų kultūros ir istorijos dvasia susijungia su europietiškomis vertybėmis. Jūsų regiono geografinė padėtis lėmė, kad tapote Lietuvos vartais į Vakarų Europą. Būtent Jūsų kraštą daugelis užsienio svečių ir turistų pamato patį pirmąjį.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas teisėjų priesaikos ceremonijoje

2014-04-03

Gerbiamieji ceremonijos dalyviai, šiandien Lietuvos teisėjų bendruomenė pasipildo naujais nariais, kurie prisiekia būti ištikimi Lietuvos Respublikai, vykdyti teisingumą ir ginti žmones. Tikiuosi, kad šie priesaikos žodžiai taps prasmingais ir garbingais sprendimais, kurie praturtins teismų praktiką. Užsivilkdami teisėjo mantiją, pasirinkote sunkų kelią, reikalaujantį aukštos kompetencijos, moralės, sąžiningumo, pagarbos žmogui ir valstybei.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba moksleivių konkurso ,,Švari kalba – švari galva“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje

2014-04-02

Mieli moksleiviai ir jų mokytojai, šiandien į Jus kreipiuosi kaip į Lietuvos piliečius, prisiimančius ypatingą atsakomybę už gimtąją kalbą ir savosios valstybės likimą. Jūs atstovaujate kūrybingai, ryžtingai ir laisvai dabarties kartai, drąsiai žengiančiai į ateities Lietuvą. Ir būtent nuo Jūsų priklausys, kokioje Lietuvoje gyvensime, kaip joje jausimės ir kaip kalbėsime. Kalba yra kiekvienos tautos savitumo ženklas ir galimybė tai tautai gyventi, kurti, išlikti.

Informacija atnaujinta 2014.11.30 00:00