Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas karių priesaikos ceremonijoje

2014-05-23

Gerbiamieji kariai ir šventės svečiai, šiandien sveikiname jubiliejinę, trisdešimtąją Lietuvos bazinių karinių mokymų laidą. Taip pat didžiuojamės aštuonioliktąja karių savanorių laida. Jūs priėmėte teisingą ir garbingą sprendimą - negailint jėgų tarnauti Lietuvai. Esate atsakingi laisvę mylinčios tautos vaikai, kuriems mes patikime Tėvynės sargybą. Sąžinė, pareigingumas ir garbės supratimas subręsta kartose, šeimose, išugdomi geru auklėjimu ir tvirta asmenine valia.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos šventėje

2014-05-17

Gerbiami Tėvynės gynėjai, mieli šventės dalyviai, šiandien mes vėl susirinkome pademonstruoti galingiausią Lietuvos ginklą - vienybę. Kariuomenės ir visuomenės, visų Lietuvoje gyvenančių tautų, visų kartų vienybę. Lietuvos ir jos sąjungininkų bendrystę. Nuo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės iki pokario partizanų, nuo Baltijos kelio iki mūsų narystės NATO ir Europos Sąjungoje, esame nepriklausomi, gerbiami ir stiprūs, nes esame vieningi.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Lietuvos ir JAV partnerystės inovacijų konferencijoje

2014-05-08

Ponios ir ponai, gerbiami konferencijos svečiai ir dalyviai internetu, dviejų inovatyvių valstybių atstovai šiandien susitinka Vilniuje. Jungtinės Valstijos - pasaulyje pripažintas inovacijų lyderis ir Lietuva - ambicinga, kūrybinga ir darbšti naujokė inovacijų pasaulyje. Esu tikra, kad Jungtinės Valstijos ir Lietuva gali daug ką pasiūlyti viena kitai bendradarbiaudamos inovacinėje veikloje. Daug Lietuvos įmonių jau įrodė esančios pažangios novatorės.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Seimo plenariniame posėdyje narystės Europos Sąjungoje 10-mečiui paminėti

2014-05-06

Mieli Lietuvos žmonės, gerbiamieji Seimo nariai, šiandien visi esame liudininkai, koks teisingas buvo prieš dešimt metų Lietuvos padarytas istorinis sprendimas - būti Europos Sąjungoje. Tikriausiai visi prisimename tą pakilų jausmą, kai tapome Europos Sąjungos nariais ir mūsų vėliava suplevėsavo šalia kitų Europos valstybių vėliavų. Prisimename ir prieš tai vykusį referendumą. Kai puošdami namus ir gatves lietuviškomis trispalvėmis ir Europos Sąjungos vėliavomis didžiavomės, kad patys sprendžiame savo šalies likimą.

Informacija atnaujinta 2014.11.30 00:00