Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba savaitraščio „Veidas" rengiamo konkurso „Metų vadovas" laureatų apdovanojimų ceremonijoje

2014-02-25

   Gerbiamieji vadovai,

 

   Lietuvos sėkmės istoriją kuria aktyvūs, atsakingi ir atkakliai siekiantys tikslo žmonės. Šiandien mes pagerbiame vadovus, kurių įžvalga, gebėjimas dirbti greitai ir kokybiškai padeda kelti įmonės vertę ir kurti šalies gerovę.

   Geras vadovas kuria ilgalaikę sėkmę. Toks lyderis daugeliui neįmanomą idėją paverčia konkurencinga preke ir geba pasiūlyti sąžiningą kainą. Taip kartu su juo laimi ir vartotojai.
   Telekomunikacijų sektorius Lietuvoje - vienas geriausių efektyvaus valdymo pavyzdžių. Čia puikiai dera ir naujausios technologijos, ir gyventojams prieinama kaina. Tokią konkurenciją norėtume matyti ir kituose sektoriuose.
   Atsigavus Lietuvos ekonomikai ir sustiprėjus finansinei sistemai, turime visas galimybes dar spartesniam ir platesniam žingsniui ekonominės gerovės link. Skaidriai ir sėkmingai dirbančių įmonių indėlis yra labai svarbus. Sumanūs verslo sprendimai lemia eksporto augimą, o investicijos į modernias technologijas suteikia konkurencinio pranašumo Lietuvai.
   Todėl sveikinu visus „Veido" žurnalo „Metų vadovo" nominantus ir tikiu, kad jūsų veiklos principai ir lyderystės pavyzdžiai įkvėps kitus.
   Dirbdami kartu, paverskime Lietuvą galimybių šalimi kiekvienam darbščiam ir sąžiningam žmogui.
   Linkiu sėkmės ir įkvėpimo!

Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

Informacija atnaujinta 2014.02.25 09:46

Atgal