Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas atidarant mokslinės gamybinės įmonės „Šviesos konversija“ naują gamybinį pastatą

2014-02-28

   Gerbiamieji,

 

   Lietuvos lazerių bendruomenei šiandien šventė. Atveria duris kompleksinių galimybių lazerių gamybos centras. Naujajame centre pradėjus veikti visoms lazerių gamybos grandims bus sukurta sinergija tarp lazerių mokslo ir verslo.

   Ryžtas investuoti į „Šviesos konversijos" ateitį ir siekis padaryti lazerininkų darbo sąlygas dar konkurencingesnes liudija išmintingą ir toliaregišką požiūrį į verslą, kuris leidžia „Šviesos konversijai" lyderiauti jau 20 metų.

   Džiaugiuosi, kad į šį projektą kartu investavo verslininkai, Lietuvos valstybė ir Europos Sąjunga, taip padėdami Lietuvos lazerininkams kurti dar pažangesnius produktus ir skverbtis į pasaulio rinkas.

   Kūrybingų ir verslių žmonių dėka Lietuva yra tapusi lazerių slėniu. Lazerininkų sukurta mokslo ir pramonės sintezė ne tik kuria patrauklias darbo vietas mūsų mokslininkams, gerina Lietuvos produktyvumo rodiklius ir padeda kilti aukštyn eksporto kreivei, bet ir privilioja gabų jaunimą siekti karjeros Lietuvoje.
   Kad lazerių pramonė ir toliau garsintų mūsų šalį, būtina stiprinti esamus ir steigti naujus mokslu paremtus verslo centrus, kad inovatyvūs produktai būtų kuriami moderniausiomis, konkurencingiausiomis sąlygomis. Kad kurti Tėvynėje būtų prestižo reikalas.
   Sveikinu „Šviesos konversiją" su nauja pradžia ir garbingu jubiliejumi.
Linkiu sėkmės darbuotojams, kad šis centras taptų įkvepiančiu pavyzdžiu ir kitoms Lietuvos aukštųjų technologijų įmonėms.

Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

Informacija atnaujinta 2014.02.28 09:15

Atgal