Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas „Žinių ekonomikos įmonės 2013“ apdovanojimų ceremonijos dalyviams

2013-12-09

   Gerbiamieji,

 

   šiandien sveikiname tuos, kurie kuria Lietuvos ateitį.

   „Žinių ekonomikos įmonių" nominantų sąrašas, jų laimėjimai įrodo, kad lietuviai sugeba ne tik dalyvauti pasaulinėje ekonomikoje, bet ir lyderiauti. Jūsų išradimų pritaikymo ir pardavimo rinkų geografija liudija, kad prekė su užrašu „sukurta Lietuvoje" yra paklausi, vertinama ir kokybiška.
   Paklausus yra Jūsų išradingumas, iniciatyva, savarankiškas darbas ir laisva mintis. Kai susitinka idėjos, mokslas ir verslumas, Lietuvos ateitis atrodo dar šviesesnė.
   Jūsų pasirinktas kelias ir sėkmė yra svarbūs Lietuvai. Šalyje vis daugiau žmonių naudojasi ir džiaugiasi išmaniais sprendimais. Tačiau tam, kad inovacijos ar išmanūs verslo sprendimai taptų dar reikšmingesni, būtina, kad jų naudą pajustų kuo daugiau žmonių.
   Esate tapę asmeniniu pavyzdžiu daugeliui tautiečių. Jūsų verslo sėkmė įkvepia ieškoti nestandartinių sprendimų, žinių pritaikymo privačiame ir valstybiniame sektoriuose galimybių. Ypač daug potencialių inovatorių, žinių ekonomikos dalyvių - tarp jaunimo.
   Jau įsitikinote, kad laiminčios idėjos ir pelnas neatsiranda netikėtai.
   Kol sukūrėte savo verslo sėkmę, nuėjote ilgą, rizikingą, pamatuotą kelią.
   Labai svarbu, kad entuziazmas ir idėjos kuo ankstyvesnėje stadijoje susitiktų su verslumu, kad idėjų kūrėjai sužinotų apie verslo planus, startuolius ir išmoktų savo idėjas pasverti ekonomiškai.
   Kviečiu Jus dalytis savo patirtimi ir padėti Lietuvai tapti naujovių slėniu.
   Sveikinu visą žinių ekonomikos bendruomenę su artėjančiais Naujaisiais metais.
   Reiškiu pagarbą apdovanojimų nominantams ir laureatams.
   Ir linkiu Jums visiems išmanių ir verslių metų.

Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

Informacija atnaujinta 2013.12.09 12:47

Atgal