Lietuvos Respublikos Prezidentė

Prezidentės Dalios Grybauskaitės kreipimasis į Lietuvos žmones TV3 "Išsipildymo akcijos" renginyje

2009-12-25

Mielieji,

Nuoširdžiai sveikinu visus su šventomis Kalėdomis. Šį gražų rytą, būdami su artimais žmonėmis ir džiaugdamiesi namų jaukumu, nepamirškime tų, kuriems trūksta namų šilumos. Ištieskime pagalbos ranką tėvų paliktiems ir likimo nuskriaustiems vaikams, sušildykime jų kasdienybę ne tik gražiais žodžiais, bet ir gerais darbais. Tikiu, kad Kalėdų stebuklas šįryt palietė kiekvieną. Kalėdų rytas - gražiausias laikas ne tik rasti, bet ir palikti dovanas.

Stebuklus kuria žmonės, o kilnių tikslų vienijami žmonės gali sukurti didelius stebuklus. Pagalba likimo nuskriaustiems vaikams - tai stebuklas, kurį galime sukurti dabar. Jeigu susvetimėjimą ir abejingumą pakeis jautrumas ir noras padėti, kitokios bus ne tik Kalėdos, bet pasikeis ir visa Lietuva. Net ir pati kukliausia dovana gali padėti išsipildyti paprastoms vaikų svajonėms ir padaryti jų gyvenimą gražesnį.

Linkiu visiems - ir duodantiems, ir gaunantiems - linksmų švenčių ir viltingų Naujųjų metų, kad niekada netrūktų gerumo ir išsipildžiusių svajonių.

Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

Informacija atnaujinta 2009.12.25 14:55

Atgal