Lietuvos Respublikos Prezidentė

Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis

Prezidentės D. Grybauskaitės kreipimasis LRT labdaros akcijai

2009-12-26

Suartinti Kalėdų dvasios, padėkime vienas kitam pasijusti svarbiais ir reikalingais, atskleisdami unikalius kiekvieno žmogaus sugebėjimus, praturtinkime Lietuvą.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Jo Didenybei Japonijos Imperatoriui Akihito

2009-12-23

Savo ir visos Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus Gimtadienio ir visos Japonijos Nacionalinės šventės proga. Noriu palinkėti Jums ir Jūsų šeimai stiprybės, sėkmės ir sveikatos, o Jūsų šaliai ir jos žmonėms - klestėjimo ir gerovės.

Prezidentės D. Grybauskaitės sveikinimas XIII Pasaulio lietuvių kongresui Pietų Amerikoje

2009-12-22

Nuoširdžiai sveikinu Jus visus, susirinkusius iš viso pasaulio į šį Pasaulio lietuvių jaunimo Kongresą, siejamus lietuvybės dvasios, istorijos, kalbos ir kultūros. Jūs nepaprastai esate svarbūs Lietuvai, jos dabarčiai ir ateičiai. Jūsų nuoširdaus ryšio su gimtąja žeme, nacionalinės savigarbos ir kūrybiškumo dėka keičiasi ne tik Jūsų, bet ir Lietuvos, ir pasaulio, kuriame gyvename, situacija. Mūsų, lietuvių, nėra daug, bet mes stiprūs ir vieningi, puoselėjame savo kultūrą, didžiuojamės savo istorija ir paveldu, išlaikome savo papročius ir kalbą.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Lietuvos ambasadorei Suomijoje Halinai Kobeckaitei 70-mečio Jubiliejaus proga

2009-12-18

Leiskite Jus kuo nuoširdžiausiai pasveikinti gražaus Jubiliejaus proga. Asmeniškai Jums, Jūsų šeimai ir artimiesiems linkiu visokeriopos sėkmės ir sveikatos.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Kazachstano Respublikos Prezidentui Nursultanui Nazarbajevui Nacionalinės šventės proga

2009-12-16

Savo ir visos Lietuvos žmonių vardu sveikinu Jus Kazachstano nacionalinės šventės – Nepriklausomybės dienos – proga. Linkiu klestėjimo ir sėkmės Jums ir Jūsų šalies žmonėms.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Rumunijos Respublikos Prezidentui Traianui Basescu, laimėjus Rumunijos Prezidento rinkimus

2009-12-15

Leiskite Jus nuoširdžiai pasveikinti laimėjus Rumunijos Prezidento rinkimus ir palinkėti visokeriopos sėkmės dar penkerius metus vadovaujant savo šaliai.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Šveicarijos Konfederacijos Prezidentei Doris Leuthard

2009-12-14

Leiskite Jums perduoti savo bei Lietuvos žmonių sveikinimus tapus Šveicarijos Konfederacijos Prezidente ir palinkėti sėkmės einant šias svarbias, atsakingas pareigas.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Suomijos Prezidentei Tarjai Kaarinai Halonen Nacionalinės šventės proga

2009-12-06

Priimkite mano nuoširdžiausius sveikinimus Jums ir visiems Jūsų šalies žmonėms Suomijos Nepriklausomybės dienos proga. Linkiu Jūsų šaliai klestėjimo, o Jums – tvirtybės ir neblėstančio entuziazmo.

Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Jungtinių Arabų Emyratų Prezidentui Šeichui Khalifai bin Zayedui Al Nahyanui (Khalifa Bin Zayed Al Nahyan) Nacionalinės šventės proga

2009-12-02

Savo ir visos Lietuvos žmonių vardu sveikinu Jus Nacionalinės šventės – Trisdešimt aštuntųjų šalies susivienijimo metinių – proga. Linkiu klestėjimo ir sėkmės asmeniškai Jums ir Jūsų šalies žmonėms.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Rumunijos Prezidentui Traianui Basescu Nacionalinės šventės proga

2009-12-01

Savo ir visų Lietuvos žmonių vardu sveikinu Jus Rumunijos nacionalinės šventės – Susivienijimo dienos – proga. Linkiu klestėjimo ir sėkmės Jums ir Jūsų šaliai.

Informacija atnaujinta 2014.12.19 00:00