Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas režisieriui Henrikui Vancevičiui 90-mečio proga

2013-12-31

Gerbiamasis Henrikai Vancevičiau, nuoširdžiai sveikinu Jus garbingo 90 metų jubiliejaus proga. Esate vienas garsiausių ir reikšmingiausių XX amžiaus Lietuvos teatro režisierių. Kūrybingai statėte pasaulio klasikų pjeses, sudėtingomis sovietmečio sąlygomis nepabūgote režisuoti lietuviškos dramaturgijos.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Estijos Prezidentui 60-ojo jubiliejaus proga

2013-12-26

Gerbiamas Prezidente, visų Lietuvos žmonių vardu kuo nuoširdžiausiai sveikinu Jus gražaus 60-ojo jubiliejaus proga. Linkiu Jums tos pačios neblėstančios kūrybinės energijos bei užsidegimo, su kuriuo Jūs jau daugiau nei dvidešimt metų dirbate savo šalies ir žmonių labui, taip pat laimės ir sveikatos.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Jo Didenybei Japonijos Imperatoriui Akihito 80-ojo gimtadienio proga

2013-12-23

Jūsų Didenybe Imperatoriau, savo ir visos Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus 80-ojo gimtadienio ir Japonijos Nacionalinės šventės proga. Linkiu Jums ir Jūsų šeimai sveikatos, laimės ir daug džiaugsmingų dienų, o Japonijai ir jos žmonėms - taikos ir gerovės.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Jos Didenybei Švedijos Karalienei Silvijai 70-ojo jubiliejaus proga

2013-12-23

Jūsų Didenybe, nuoširdžiai sveikinu Jus gražaus 70-ojo jubiliejaus proga ir linkiu laimės, sveikatos ir didžiausios sėkmės Jūsų nepaprastos svarbos visuomeninėje labdaringoje veikloje.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas 100 metų jubiliejų švenčiančio saldainių fabriko "Rūta" darbuotojams

2013-12-19

Gerbiami „Rūtos" darbuotojai, šimtmečio jubiliejų švenčianti Jūsų įmonė - istorinių Lietuvos įvykių liudininkė. Išgyvenęs politinius ir ekonominius lūžius, šiandien Jūsų saldainių fabrikas yra modernaus, kūrybingo ir patikimo verslo pavyzdys.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Kataro Valstybės Emyrui nacionalinės dienos proga

2013-12-18

Jūsų Prakilnybe, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu sveikinu Jus 135-ųjų Kataro Valstybės Nacionalinės dienos metinių proga. Linkiu Jums kuo didžiausios sėkmės, o Jūsų šaliai ir visiems jos gyventojams klestėjimo, taikos ir daug džiaugsmo.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybaukaitės sveikinimas Kazachstano nacionalinės šventės proga

2013-12-16

Jūsų Ekscelencija Prezidente, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu sveikinu Jus Kazachstano nacionalinės šventės - Nepriklausomybės dienos - proga. Linkiu Jums sveikatos ir stiprybės, o Kazachstanui ir visiems jo gyventojams - gerovės ir klestėjimo.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas du aukso ir vieną sidabro medalį Europos plaukimo čempionate iškovojusiai Rūtai Meilutytei

2013-12-15

Mieloji Rūta, svekinu Tave įspūdingai pasirodžius Danijoje vykusiame Europos plaukimo čempionate - iškovojus aukso medalius 100 metrų plaukimo krūtine ir 100 metrų kompleksino plaukimo rungtyse bei sidabrą plaukiant 50 metrų krūtine. Žavimės Tavo sportine forma, nuolatiniu tobulėjimu ir tikėjimu savo jėgomis. Į ryškiausias pergales vedantis Tavo susikaupimas, veržlumas tampa pavyzdžiu ne tik sporto bendruomenei, bet visai Lietuvai.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas išrinktajai Čilės Respublikos Prezidentei Michelle Bachelet

2013-12-15

Gerbiamoji Prezidente, leiskite savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikinti Jus su pergale Čilės prezidento rinkimuose. Linkiu Jums didžiausios ištvermės ir ryžto jau antrą kartą eisiant šias svarbias ir ypač atsakingas pareigas, o Čilei ir jos gyventojams - ilgų gerovės ir klestėjimo metų.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui 25-mečio proga

2013-12-11

Gerbiamieji olimpiečiai, sveikinu Jus visus jubiliejaus proga. Jūsų pastangomis Lietuva jau 25 metus kopia į pasaulinį sporto olimpą. Nuo pat nepriklausomybės atkūrimo olimpiečiai skambiai garsino šalies vardą ir skatino visus lietuvius susitelkti, siekti daugiau ir tikėti savimi, tikėti Lietuva. O atsidavę sportui ir savo šaliai vadybininkai išmaniai nutiesė kelius į sportininkų pergales.

Informacija atnaujinta 2014.12.19 00:00