Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas išrinktajam Slovakijos Prezidentui Andrej Kiska

2014-03-30

Gerbiamasis Prezidente, nuoširdžiai Jus sveikinu pasiekus pergalę Slovakijos Prezidento rinkimuose. Linkiu Jums ištvermės ir ryžto einant šias svarbias ir atsakingas pareigas.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas XXI Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos suvažiavimui

2014-03-29

Gerbiamieji Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos nariai, sveikinu Jus, vėl susirinkusius liudyti meilę laisvai Lietuvai. Jūsų, politinių kalinių ir tremtinių, nenutrūkstanti aktyvi veikla yra įkvepiantis kvietimas kiekvienam lietuviui puoselėti savo šalį ir būti budriam. Jūsų meilė Tėvynei ir rūpestis dėl jos likimo primena man mano priesaiką saugoti Lietuvos žemių vientisumą ir visomis išgalėmis stiprinti Lietuvos nepriklausomybę.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Lietuvos studentų sąjungos metinės veiklos ataskaitos teikimo konferencijos dalyviams

2014-03-29

Gerbiamieji Kolegos, Lietuvos ateities kūrėjai, sveikinu Jus, susirinkusius aptarti per metus nuveikto darbo. Dėkoju Lietuvos studento sąjungai už 2013 m. dovanotą jaunatvišką dvasią Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai renginiuose. Džiaugiuosi Jūsų Vasario 16-osios iniciatyva "Su gimtadieniu, Lietuva".

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Graikijos Prezidentui Karolos Papoulias nacionalinės šventės proga

2014-03-25

Jūsų Ekscelencija, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu leiskite Jus nuoširdžiai pasveikinti nacionalinės Graikijos šventės - Nepriklausomybės dienos - proga. Asmeniškai Jums linkiu stiprybės ir visokeriopos sėkmės, o Jūsų šaliai - klestėjimo ir gerovės. Šiandien Lietuvą ir Graikiją sieja draugiški ir tvirti ryšiai politinėje, kultūrinėje ir kitose srityse, kuriuos įtvirtina mūsų šalių narystė Europos Sąjungoje bei Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas „Keistuolių teatrui" kūrybinės veiklos 25-mečio proga

2014-03-22

Mieli „Keistuolių teatro" vadovai, trupės nariai, nuoširdžiai sveikinu Jus 25-ojo gimtadienio proga ir kartu su Jumis džiaugiuosi šia reikšminga kūrybinės veiklos sukaktimi. Lietuvos teatro istorijoje visada išliksite kaip pirmasis eksperimentinis teatras, atvėręs duris į vaiko pasaulį, padėjęs jam pažinti save, skatinęs jautrumą, pagarbą kitam, vaizduotės galią ir tikėjimą stebuklais.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Konstitucinio Teismo teisėjų pasikeitimo ceremonijoje

2014-03-20

Gerbiamas Konstitucinio Teismo Pirmininke, gerbiami teisėjai, ponai ir ponios, šiandien sveikiname tris naujus Konstitucinio Teismo narius. Kaip ir mūsų Konstitucija, ją aiškinantis Konstitucinis Teismas nuolat atsinaujina, praturtėdamas Lietuvos teisininkų bendruomenės išmintimi ir patirtimi, tačiau išlaikydamas pareigą Tautai ir pagarbą teisinei demokratinei valstybei.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Airijos Prezidentui Michael D. Higgins nacionalinės šventės proga

2014-03-17

Jūsų Ekscelencija, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai Jus sveikinu Šventojo Patriko dienos ‒ Airijos nacionalinės šventės - proga. Šios gražios pavasarinės šventės dieną Jums ir Jums ir visiems Airijos žmonėms linkiu daug džiaugsmo, gerovės ir klestėjimo. Džiaugiuosi, kad visame pasaulyje minima Šventojo Patriko diena - taip pat šventė ir Lietuvos žmonėms. Svarbiausia, kad ji sujungia mūsų šalis, mūsų bendruomenes, mūsų žmones.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Vengrijos Prezidentui János Áder nacionalinės šventės proga

2014-03-15

Jūsų Ekscelencija, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus Vengrijos Nacionalinės dienos proga. Jūsų šaliai ir visiems jos gyventojams linkiu laimės, gerovės ir džiaugsmo.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Seimo pavasario sesijos pradžios proga

2014-03-10

Gerbiami Seimo nariai, sveikinu Jus visus su nauja pavasario sesija. Šis politinis sezonas ypatingas. Jį paženklins svarbios Lietuvos istorijoje sukaktys - narystės Europos Sąjungoje ir NATO dešimtmetis. O gegužę Lietuvos žmonės lems valstybės ir savo ateitį, balsuodami Europos Parlamento ir Prezidento rinkimuose.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Vilniaus universiteto Teisės fakulteto konferencijoje „Kovo 11-osios Aktai ir jų teisinė reikšmė"

2014-03-10

Gerbiami akademinės bendruomenės nariai, konferencijos dalyviai, sveikinu Jus visus, Kovo 11-osios išvakarėse susirinkusius į Vilniaus universiteto Teisės fakultetą. Tai erdvė, kurioje Laisvė ir Teisė veikia kartu, sudarydamos galimybę kartu veikti Laisvai Tautai ir Nepriklausomai Valstybei. Nei Kovo 11-osios Aktai, nei Vilniaus universitetas patys savaime nebūtų gyvybingi be žmonių - tų, kurie juos sukūrė, tų, kuriems jie buvo sukurti, ir tų, kurie šiandien į savo rankas perima teisinę ir politinę patirtį, taip prisiimdami atsakomybę už Lietuvą.

Informacija atnaujinta 2014.12.19 00:00